Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Relaxační hudba

• relaxační hudba uvolňuje svalové napětí, pročišťuje organismus na duševní a posléze fyzické úrovni, naplňuje novou životní energií
• relaxační hudba pomáhá při únavě, duševním a emocionálním vypětí
• harmonizuje srdeční činnost a nervovou soustavu, usnadňuje a zrychluje učení
• pro osvěžující a ozdravné účinky je relaxační hudba doporučována k poslechu pro těžce duševně i fyzicky pracující, lékaře, učitele nebo manažery

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Léčitelka 7 / Medicine Woman 7....NOVINKA!
Medwyn Goodall
PODMANIVÁ MYSTICKÁ HUDBA PRO LEHKOST BYTÍ, DOBROU NÁLADU, POZITIVNÍ VIBRACE I KLID NA DUŠI :)
Medwyn Goodall... kdo z příznivců hudby, která má duši, by neznal toto jméno. :) Hudební kouzelník, který si k třicetiletému výročí hudební tvorby " nadělil " prestižní cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. :) A nyní i Vám " naděluje " již sedmé pokračování velice úspěšné série " LÉČITELKY " . Sedmička není jen tak obyčejné číslo, je číslem velké moci, magickým a šťastným číslem, podpořena tajemstvím i hledáním vnitřní pravdy. Zaposlouchejte se do malebných a mystických melodií, do španělských kytar, fléten i podmanivých hlasů. Objevte tajemství uvnitř své duše, zbavte se všeho, co Vám neslouží a jen trápí. " SEDMIČKA " Vám bude průvodcem na cestě do hlubin svého JÁ. Užijte si tu cestu, odměnou Vám bude lehkost bytí, dobrá nálada, pozitivní vibrace a klid na duši. My už s nadšením posloucháme a jak se líbí Vám? :)
ukázky v mp3
01 Dawn Of The Golden Age .mp3
02 Whispers From Heaven .mp3
03 The Seven Sisters - The Pleiades.mp3
04 Shadowlands .mp3
05 Painted Faces.mp3
06 The Road Well Travelled .mp3
07 The Universe Is With You.mp3
cena CD: 299,- Kč
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7 / The Very Best of Medicine Woman 1 - 7....NOVINKA - VZÁCNÝ DÁRKOVÝ 2 CD BOX S PODPISEM AUTORA!
Medwyn Goodall
NEJKRÁSNĚJŠÍ RELAXAČNÍ HUDBA VŠECH DOB - VNITŘNÍ KLID, HARMONIE A ZDRAVÍ PRO KAŽDÉHO
Kdo by neznal alespoň jednu legendární “Léčitelku” Medwyna Goodalla? :) Tu, která nikdy nezklame? :) Tu, která vždy potěší? :) Tu, která vždy naplní energií, dobrou náladou, pozitivními vibracemi? :) Tu, kterou můžete mít i Vy? :) A ne jen jednu, ale rovnou výběr ze sedmi. :) Ano, řeč je o tom nejlepším z Medwyna Goodalla a jeho famózních sedmi CD “Léčitelek”. :) Právě Vám představujeme dvojalbum, které potěší jak Vás, tak i Vaše blízké. :)
Přibližně sto minutový výběr Vás zahřeje na duši, pohladí po srdci, přinese dobrou náladu, rozjasní intuici, dodá vnitřní klid i harmonii. A to je to nejdůležitější obzvláště v dnešní divné době... Užijte si poslech. :)

PS: A NAVÍC JAKO SPECIÁLNÍ BONUS PRO VÁS - JEDNÁ SE O VZÁCNÝ DVOJ CD BOX S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA MEDWYNA GOODALLA... HODNOTA TOHOTO DVOJ CD BOXU BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME I JAKO HODNOTNÝ SBĚRATELSKÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ!
ukázky v mp3
CD 1 - 01 Invocation.mp3
CD 1 - 02 Temple Journey.mp3
CD 1 - 03 The Gift.mp3
CD 1 - 04 Invocation Part 3.mp3
CD 1 - 05 Temple Journey Part 2.mp3
CD 1 - 06 The Time Keepers.mp3
CD 1 - 07 Prophecy.mp3
CD 2 - 08 Transformation Part 1.mp3
CD 2 - 09 Wanderer.mp3
CD 2 - 10 Making Magic.mp3
CD 2 - 11 I am Light.mp3
CD 2 - 12 Dawn of the Golden Age.mp3
CD 2 - 13 Whispers From Heaven.mp3
CD 2 - 14 The Universe is With You.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Barva zvuku / The Colour of Sound....NOVÁ REEDICE!
Medwyn Goodall
Hudební nálož pozitivních vibrací pro Vaše dokonalé uvolnění a získání nové životní energie :)
Barvy nás ovlivňují více, než si myslíme. Bývají odpradávna používány jako součást léčebných procesů. Jsou všude kolem nás, ovlivňují stav naší mysli, promlouvají k nám svojí energií... Barvy nás dokáží očistit, harmonizovat, posílit, dodat energii, vyléčit... a stejně tak pomocí barev můžeme do svého života přivést lásku, hojnost, prosperitu, štěstí a radost... S potěšením Vám představujeme nejnovější Medwynovo album a skromnost musí jít vskutku stranou - je to jedno z nejlepších CD, které kdy stvořil. :) "BARVA ZVUKU"… něco, co je nehmatné a přitom je vidět… vidět svým vnitřním zrakem. :) Něco, co Vás pohladí po duši a naladí na pozitivní vibrace. :) Něco, co Vás přivede až ke kouzelným objevům uvnitř Vás samých. :) Něco, co Vám rozzáří svět magickými barvami. :) Něco, co dodá harmonii, energii i radost. :) Nechejte se hýčkat a proměňte třeba v tuto chvíli svůj šedý svět v zářivě žlutý… nebo modrý? :) Vždyť Váš svět je jen Váš a má moře odstínů, moře barev, moře BAREV ZVUKU… tak tvořte, „vybarvujte“, naslouchejte… Přejeme nádherné zážitky s tímto famózním albem a nekonečně moc energie, síly i uvolnění, které Vám přinese. :)
ukázky v mp3
01 Listening to the Earth.mp3
02 Flying in my Mind.mp3
03 Magic in my Hands.mp3
04 Embrace Me.mp3
05 Storm Watcher.mp3
06 Life Force.mp3
07 Visitor From The Stars.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nevinnost / Innocence....NOVÁ REEDICE!
Ken Townshend
Nádherné dovolenkové léčivé album pro Váš život v radosti, vnitřním klidu a sounáležitosti
Každý má svůj život nastavený jinak. Někdo se stále za něčím žene, něco hledá a kolikrát ani sám neví co a proč. Někdo potřebuje k životu mít více a více všeho movitého. A někdo je šťastný za šťastné a zdravé lidi kolem sebe. Říká se, že v jednoduchosti je krása. Stejně tak je krása ukryta v nadpozemsky krásném CD Nevinnost Kena Townshenda. Autor, který miluje jednoduchost a čistotu života, to, na čem opravdu záleží, co je důležité. Autor, který miluje piáno, harfu, flétnu a klávesy. Jste-li na stejné vlně, jako on, buďte vítáni, posaďte se a poslechněte. Jemné a něžné melodie Vás chytí za srdce, dodají pocit míru i vnitřního klidu a budou léčit. Léčit od balastu světa, který ulpěl na Vaší duši. Rozpustí vše nepotřebné ve Vašem životě a nasměrují Vás k tomu, na čem skutečně záleží. Na čistotě života, vnitřním klidu, míru a lásce. Velmi doporučujeme toto nádherné uzdravující album pro Váš život v radosti, vnitřním klidu a sounáležitosti... :)
ukázky v mp3
01 Innocence.mp3
02 Angel.mp3
03 Castles in the Clouds.mp3
04 Graceful Soft Child.mp3
05 Wonderment.mp3
06 Water Falling.mp3
07 Ashley.mp3
08 Dreams of You.mp3
09 Little Princess - Pearl.mp3
10 Childhood Dreams.mp3
11 Peaceful Prayer.mp3
12 Quiet Innocence.mp3
13 Angel - Remix With Whistle Ending.mp3
14 Angel - Remix with Guitar.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dokonalá relaxace / Ultimate Relaxation....NOVINKA!
MG Music Artists
To nejkrásnější z relaxační hudby pro Vaši pohodu, nadhled, osvěžení, dobrou náladu a pozitivní vibrace
Stres, spěch, přepracování… i to je obraz dnešní doby. Někteří lidé zapomněli přes starosti odpočívat a někteří by rádi, ale nevědí jak. Kolikrát stačí jen málo - vypnout v přírodě nebo dát nohy na stůl a pustit si hudbu. :) Pozitivní vliv hudby na duši i tělo člověka je znám již staletí. A jak poznáte tu "správnou" hudbu? Tak, že se cítíte svěží, odpočatí, naladění… a přesně to Vám dodá i výběr toho nejlepšího z MG Music. :) Co skladba, to pohlazení a povznesení nad starosti všedních dní... Dejte sbohem stresu a dopřejte si nekonečný klid ve Vaší duši. Speciálně sestavené cédéčko pro dokonalý požitek z relaxace je tu pro Vaši pohodu, nadhled, osvěžení, dobrou náladu a pozitivní vibrace. :)
ukázky v mp3
01 Blissful Serenity.mp3
02 Peaceful Moments.mp3
03 Light Prayer.mp3
04 Peace.mp3
05 Touching the Divine.mp3
06 Only Love Matters.mp3
07 Moonstone.mp3
08 Inner Peace.mp3
09 Water Colours in Green.mp3
10 Wave Goodbye.mp3
cena CD: 299,- Kč
Umění svobody / Learning To Be Free....NOVINKA!
Medwyn Goodall
POZITIVNÍ A CHYTLAVÉ MELODIE JAKO PROTILÉK NA DOBU, KTEROU PROŽÍVÁME
Dnešní doba je často temná, chmurná a proto si ji pojďme prozářit. :) S radostí Vám představujeme nové album hudebního kouzelníka Medwyna Goodalla "UMĚNÍ SVOBODY". :) Chytlavé melodie, povznášející a pozitivní hudba vytváří veselý protilék na dobu, kterou prožíváme. Odráží naši potřebu, touhu uniknout a "naučit se být svobodní"... Klasické a elektrické kytary, klávesy, flétny, jemné, pulsující rytmy... prostě nádherné! :) Povzneste svoji duši, povzneste svoje vibrace, nevytvářejte si slzavá údolí, Vaše duše je svobodná, naučte ji to s tímto fantastickým CD. Přejeme Vám co nejvíce Světla do Tmy dnešních dnů... Překrásná novinka nejen pro pohodový čas letní dovolené. :)
ukázky v mp3
01 Learning to be Free.mp3
02 Land of Smiles.mp3
03 Weep Not.mp3
04 Truth Seeker.mp3
05 My Bright Blue Ocean.mp3
06 Journeyman.mp3
07 Sand Dancer.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzlo lesa / Forest Magic....NOVINKA!
MG Music Artists
MAGICKÝ VÝBĚROVÝ TITUL PRO VAŠI RADOST, SÍLU, ENERGII A KLID V DUŠI
Říká se, že příroda je mocná čarodějka. :) Někdo vyhledává zelené louky, jiný nekonečnou modrost Nebe, další šumění moře či oceánů, jiný je šťastný uprostřed lesů daleko od civilizace. Už jste někdy obejmuli strom? A cítili tu zvláštní energii? Tu sílu, která z něj jde? Pro všechny, kteří milují přírodu, milují les a stromy, je tu nové výběrové CD KOUZLO LESA. Úžasné, jemné, hravé a přitom silné i plné energie. Vlijte si do žil radost, hravost, dobrou náladu. :) S tímto albem můžete kdykoliv a kdekoliv. Magie lesa přichází k Vám domů, není to skvělé? :) Bez nežádoucích účinků, dávkování neomezené. :) Radost, síla, energie i víra s každým tónem. :) Užívejte kouzlo přírody s KOUZLEM LESA, vřele doporučujeme tento magický titul. :)
ukázky v mp3
01 When it Snows in the Forest.mp3
02 The Sentient Forest.mp3
03 The Forest Awakens.mp3
04 Heart of the Forest.mp3
05 Telosian Forests.mp3
06 Drums in The Forest.mp3
07 The Elven Forest.mp3
08 Lady of The Forest.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pod pradávnou oblohou / Under Ancient Skie....NOVINKA!
Orion
ÚŽASNÉ ALBUM PRO POZVEDNUTÍ VAŠÍ DUŠE A POHLAZENÍ SRDCE :)
S radostí Vám představujeme debutové album "POD PRADÁVNOU OBLOHOU" hudebníka jménem Orion. Obloha dává lidem naději i víru. Ubírá těžkosti a přináší lehkost. Orion vždy našel naději a duchovní naplnění při vytváření instrumentální hudby, která byla upřímná. Říká, že hudba je naděje, láska, uzdravení. Tato Vás zahřeje u srdce, uvolní a pozvedne ducha. Úžasná směs keltských i klasických zvuků smísená s folkovými a orchestrálními vlivy pozvedne Vaši duši, aby se necítila unavená, dodá Vám jiskru, energii, nadhled. Je nám potěšením mít v nabídce pro Vaše povznesení toto kouzelné album, které léčí a hladí po srdci. :)
ukázky v mp3
01 Purest Naivety.mp3
02 New to my Eyes.mp3
03 The Spirit I am.mp3
04 Out from the Darkness.mp3
05 Facing Memories.mp3
06 Ancestral Sunrise.mp3
07 Comfort through You.mp3
08 Lonely Star.mp3
09 We are.mp3
10 Everything.mp3
11 On that Day.mp3
cena CD: 299,- Kč
Umění snít / The Art of Daydreaming....NOVÁ REEDICE!
Simon Lovelock
KONEJŠIVÉ ALBUM PRO CHVÍLE SNĚNÍ, VAŠI SVĚŽEST, REGENERACI TĚLA A MYSLI I PRO NADĚJI A VÍRU :)
Doba je rychlá, stresující, člověk zapomíná odpočívat a relaxovat. Dokonce i snít. Říká se, že přestane-li člověk snít, přestane žít. Snít je nutné, pomáhá nám zvládat těžkosti života i každodenní starosti. Hudba by měla umět motivovat, uklidňovat, uvolňovat i doplňovat alternativní terapie. A s novým CD Simona Lovelocka zjistíte, že to nejsou jen prázdná slova. :) Nalaďte se na každodenní život, vstupte do lákavého světa snění. :) O čem? O čemkoliv, co je Vám příjemné. :) Ať jsou to vzpomínky na dětství, na první lásku nebo "obyčejné" toulky Vaší fantazií, vše je dovoleno. :) Moderní zvuky kláves, kytar i bicích, které se mísí s jemnými klavíry a sbory, Vás odnesou do říše snění. :) S tímto albem se budete cítit svěží, zregenerovaní na těle i mysli, odpočatí… a o to přesně jde, vytvořit si svoji vlastní oázu klidu a snění ve strastech života. Vždyť s osvěženým tělem i myslí se zvládá vše lépe a snění dává naději, že zase bude dobře...
ukázky v mp3
01 Tuning Out - What Dreams May Come.mp3
02 On The Wings Of Discovery.mp3
03 When We Were Young.mp3
04 If You Never See Me Again.mp3
05 The Things That Might Have Been.mp3
06 Kemistry.mp3
cena CD: 299,- Kč
To nejlepší z Medwyna Goodalla / The Best of Medwyn Goodall....VELMI DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Osvěžení pro dobrou náladu - nejlepší lék proti stresu
Ty nejkrásnější skladby světově nejoblíbenějšího autora novodobé relaxační hudby s 4,5 miliony prodaných alb po celém světě. Úžasně pohodová hudba, která vykouzlí dobrou náladu u každého posluchače. Ověřený lék proti stresu Vás naplní těmi nejpříjemnějšími mystickými zážitky z poslechu hudby, jaké jen můžete mít. Přesvědčte se sami... Výpravné provedení alba - překrásný dárek pro Vás nebo Vaše blízké. To nejlepší z nejlepšího - vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Medwyn Goodall-Topaz.mp3
02 Medwyn Goodall-House of Elders.mp3
03 Medwyn Goodall-The Dragons Breath.mp3
04 Medwyn Goodall-Dances on Clouds.mp3
05 Medwyn Goodall-Amun Ra.mp3
06 Medwyn Goodall-Lumaria.mp3
07 Medwyn Goodall-Crossing the Divide.mp3
08 Medwyn Goodall-The Piper.mp3
09 Medwyn Goodall-Mahayana.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka IV - Proroctví 2012 / Medicine Woman IV - Prophecy 2012....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Hudba pro duchovní transformaci
Čtvrté pokračování nejoblíbenějšího Medwynova alba, jednoho z nejprodávanějších titulů léčivé a relaxační hudby všech dob, je záměrně situováno pro současnou dobu plnou změn. Podle kalendáře Mayů - velkých astrologů a věštců, byl prosinec 2012 vyvrcholením velkého proroctví a uzavírá se očista Země a srdcí, která přinese obyvatelům této planety zásadní změny. Jejich šamani sestavili obsáhlou předpověď budoucnosti, která v mayském kalendáři končí právě rokem 2012. Co můžeme nyní očekávat? Změní se lidstvo k lepšímu? Velmi krásná, melodická a uchvacující hudba Vás úžasně naladí na poselství Mayů a připraví na očekávané změny duchovní transformace dneška! Dokonalý relax, který velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Medicine Woman IV.mp3
02 Medicine Woman IV.mp3
03 Medicine Woman IV.mp3
04 Medicine Woman IV.mp3
05 Medicine Woman IV.mp3
06 Medicine Woman IV.mp3
07 Medicine Woman IV.mp3
cena CD: 299,- Kč
Příslib lásky / A Promise of Love....BESTSELLER - VELMI DOPORUČUJEME!
Midori
Léčivá hudba uzdravující srdeční čakru
Dopřejte sobě nebo svým blízkým, které milujete, hudbu hranou od srdce k srdci. Ocitnete se v jemnosti a hebkosti stříbrných mráčků a za doprovodu překrásných tónů budete unášeni ke sférám nebeské lásky, v nichž se všechny těžkosti a starosti všedního dne rozplynou. Ve Vašich srdcích se pak rozhostí jen nekonečná, hřejivá harmonie. Velmi melodické, romantické, povznášející, něžné a intimní! Zapalte si svíčky a zcela se oddejte do péče této hluboce relaxační, láskyplné hudby. Je také velmi účinná pro posílení a léčení srdeční čakry.
ukázky v mp3
01 A Promise of Love.mp3
02 Together As One.mp3
03 Two Flames.mp3
04 My Valentine.mp3
05 The Yearning.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka 5 - TRANSFORMACE / Medicine Woman 5 - Transformation....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Melodie, které naplní dokonalým klidem, uvolní tělo a okamžitě dodají silnou léčivou energii k transformaci a uzdravení
Nejúspěšnější řada léčivých a relaxačních CD všech dob „Medicine Woman“ pokračuje dalším, tentokrát již pátým titulem TRANSFORMACE! Je inspirován mayskou kulturou situovanou hluboko v deštném pralese. Medicine Woman 5 se tak navrací k originálním kořenům inspirace a je zkomponována ve stylu Medicine Woman 1 a 2. Uslyšíte zde opět Medwynovy překrásné zpívající kytary a oduševnělé panovy nebo bambusové flétny. Inspirativní hudba se jemně prolíná se zvuky deštného pralesa a přináší kouzelnou atmosféru světla procházejícího přes zelené koruny stromů a pradávné ruiny svatyň. Úžasné melodie naplní Vaši mysl i duši dokonalým klidem, uvolní tělo a okamžitě dodají silnou léčivou energii k uzdravení a transformaci. Na CD je zařazena bonusová skladba, se kterou si můžete vychutnat atmosféru čistých zvuků deštného pralesa. ÚCHVATNÉ!
ukázky v mp3
01 Sun Dew.mp3
02 Transformation part 1.mp3
03 Cathedral of Trees.mp3
04 Wanderer.mp3
05 Sky Watching.mp3
06 Inner Child.mp3
07 Transformation Part 2.mp3
08 Bonus Track - Pure Rainforest.mp3
cena CD: 299,- Kč
Cesty znovuzrození / Echoes of EMERGENCE....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Léčivý hudební klenot pro osvěžení, vnitřní klid, harmonii a zdraví duše i těla
S obrovskou radostí Vám představujeme CD vydané k letošnímu 30ti letému výročí hudební tvorby Medwyna Goodalla! Je k neuvěření, kolik úžasných alb Medwyn za tu dobu vytvořil. Kolika lidem svojí tvorbou pomohl, kolik duší rozzářil, kolik radosti přinesl. Seznamte se - 1. Medwynův titul CESTY ZNOVUZROZENÍ opět vychází a to v upravené a zcela nově nahrané reedici po třech desetiletích. Hudba, která je inspirována ranní mlhou nad řekou při východu Slunce, má stejné kouzlo jako kdysi. Hudba, která je balzámem pro duši v dnešní uspěchané době. Hudba, která je v nové podobě s lahodnými zvuky kláves a kytar. Hudba, která Vás osvěží, naladí, povzbudí. Hudba, která Vám přinese klid, lehkost i duševní pohodu. Hudba, která je prostě úchvatná a nemůže chybět ve Vaší sbírce dušihladících melodií. Medwyn Goodall získal prestižní světovou cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. I díky CESTÁM ZNOVUZROZENÍ pochopíte proč ... :)
ukázky v mp3
01 Misty Morning Across the Water .mp3
02 Drifting.mp3
03 On a Mountain.mp3
04 Lonely Shores.mp3
05 Sailing.mp3
06 The Lullaby.mp3
07 The Spring Tide.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA / Medicine Woman 6 - Synchronicity....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Mystická léčivá hudba pro Vaši pohodu, zdraví a synchronicitu s Vesmírem
Stalo se Vám někdy, že jste měli pocit, že se setkáváte s něčím konkrétním stále častěji? Že jste měli sny, které pak korespondovaly se skutečnou událostí? Že jste zažili něco, o čem máte pocit, že už jste to prožili? Pak vítejte ve světě synchronicity. :) Synchronicita Vesmíru funguje vždy a všude, ať chceme nebo nechceme. Záleží jen na nás, zda budeme chtít vstoupit do vod životních příležitostí a nebo do vod strachu. Vesmír má vše načasované, přihrává nám události, testuje naši připravenost. Synchronicita, neboli sladěnost okolností, uvádí energii do pohybu, připravuje nás na změny. Protože změna a pohyb je život, netečnost a strnulost pak smrt. Medwyn Goodall si ke třicetiletému výročí jeho tvorby "nadělil" nejen prestižní cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě, ale i fantastické album – LÉČITELKA 6 - SYNCHRONICITA. Tak pojďte plout na vlnách pohody a sladěnosti s Vesmírem. :) Jemná jihoamerická hudba inspirovaná mayskými legendami Vás naplní dokonalou harmonií a zbaví jakýchkoliv obav. Tradiční nástroje jako panova flétna, kytary, mandolíny a jemné rytmy vykouzlí dobrou náladu, Vaše intuice bude jasnozřivější, v duši naleznete klid a rovnováhu. Úchvatné šesté pokračování nejoblíbenějšího Medwynova titulu Medicine Woman je tu pro Váš pohodový život v radosti a štěstí. :)
ukázky v mp3
01 Synchronicty.mp3
02 Second Chances.mp3
03 Making Magic.mp3
04 The Beginning of All Beginnings.mp3
05 Holding Silence.mp3
06 I am Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Elixír života / The Elixir of Life....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Uzdravující hudba plná milostí, lásky a klidu přinášející víru, naději a novou energii pro duchovní vzestup do 5D reality
Nejnovější album Medwyna Goodalla zkomponováno speciálně pro tuto náročnou dobu, abyste ji lépe překonali… Překrásná uzdravující hudba přináší laskavé požehnání plné milostí, lásky a klidu. Naplní Vaše srdce i domov vírou a nadějí, že vše bude zase dobré… Kouzelné tóny akustických kytar, dřevěných fléten a něžných kláves ve Vás okamžitě rozprostřou krásu, optimismus a úlevu od starostí všedních dnů. Výjimečně silné melodie mají ještě další důležité poselství - dokonale Vás naladí na frekvence a energie duchovního vzestupu do 5D reality. Dopřejte si ELIXÍR ŽIVOTA v podobě tohoto úchvatného CD, získáte tím trvalý pokoj v duši, dobrou náladu v mysli, nové Světlo do života a mnoho a mnoho dalšího dobrého do budoucna, však sami uvidíte… zasloužíte si to...  
ukázky v mp3
01 The Old Oak Wood.mp3
02 Jade.mp3
03 I Love The Rain.mp3
04 Cherry Blossom Street.mp3
05 Hold Me In Silence.mp3
06 Awoken.mp3
cena CD: 299,- Kč
Okraj světa / The Edge of the World....NOVINKA....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Medwyn Goodall
MYSTICKÁ LÉČIVÁ HUDBA PRO VÁŠ NADHLED, OPTIMISMUS, ŽIVOT V RADOSTI A ENERGII BEZ STRNULOSTI :)
Tajuplná a mystická obálka, tajuplná a mystická hudba... S nadšením Vám přinášíme novinkové CD hudebního kouzelníka Medwyna Goodalla "Okraj světa". Nechejte se rozmazlovat kouzelnými, éterickými, tajuplnými i mystickými léčivými tóny, které ve Vaší fantazii vykreslí snové obrázky. Obrázky, které Vám budou něčím blízké. Obrázky, které Vás potěší a zahřejí na duši. Obrázky, které pohladí srdce. Obrázky, které Vám mohou pomoci nasměrovat Vaše kroky. S radostí doporučujeme toto fantastické album plné mystiky a tajuplnosti pro Váš nadhled, optimismus, život v radosti a energii bez strnulosti. :)

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA MEDWYNA GOODALLA... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME!
ukázky v mp3
01 The Mist.mp3
02 The Haunted Lighthouse.mp3
03 The Edge of the World.mp3
04 There Are No Goodbyes.mp3
05 Causeway.mp3
06 The Oyster Catchers.mp3
07 The Causeway - Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nejlepší Medwyn / Essential Medwyn....NOVÁ REEDICE - 2 CD BOX!
Medwyn Goodall
Nejkrásnější výběr hudby Medwyna Goodalla z let 2000 - 2014
Speciální dvojCD ohromující sbírka z nejlepších skladeb z alb Medwyna Goodalla, která pokrývá posledních 14 let jeho tvorby. Obsahuje novou bonusovou skladbu "Elf", která nebyla vydána na žádném jiném CD. S celkovou délkou přes 2 hod 10min je to nejrozsáhlejší a nejnovější kolekce z jeho hudby, z nejpopulárnějších stylů a skladeb. Uslyšíte zde nádherné melodie z alb: Havajská bohyně, Krásné snění, Dcera kouzelníka, Slzy draka, Léčitelka 4, Ledové osvěžení, Dračí šepot, Clan 3 – Země na druhém břehu + novou, ještě nepublikovanou skladbu "Elf". Léčivá hudba Medwyna Goodalla - nejlepší lék proti stresu, velmi doporučujeme tento unikátní dvojCD hudební klenot!
ukázky v mp3
01 Topaz.mp3
02 Totem.mp3
03 River of Dreams.mp3
04 The Crystal Shard.mp3
05 Goddess Power.mp3
06 The Grand Illusion.mp3
08 Dreamweaver.mp3
09 SolarWaves.mp3
10 Serve Chilled.mp3
11 Dare to Dream.mp3
12 The Lands Beyond.mp3
13 Ghots of the Fallen.mp3
14 Clansman.mp3
15 House of Elders.mp3
16 The Elven Forest.mp3
17 Elven.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
V novém světle / In a New Light....NOVÁ REEDICE!
Patrick Kelly
Hudba pro hlubokou relaxaci, dobrou náladu a světlo v duši
Autor Patrick Kelly vytvořil úžasné mistrovské dílo - majestátní a jeho nejvíce inspirativní hudbu k dnešnímu dni. Je krásná, povznášející, dynamická, velmi oduševnělá a vezme Vás na cestu, která od začátku až do konce nezklame. Použité nástroje jako harfa, piáno, smyčce a klávesy něžně obejmou a pozvednou Vaše srdce i emoce. Hudba plná světla vykouzlí na rtech úsměv a vždy naplní dobrou náladou. Kouzelné album ve Vás rozprostře trvalý klid, pohodu a dodá životní energii nejen do nových začátků. :)
ukázky v mp3
01 In a New Light.mp3
02 Lost in Your Eyes.mp3
03 Awakened Soul.mp3
04 Introspective.mp3
05 With Open Arms.mp3
06 Clarity.mp3
07 A New Dawn.mp3
08 The Wonder of Creation.mp3
cena CD: 299,- Kč
Svatyně lesa / Forest Sanctuary....NOVÁ REEDICE!
Andrew Kinsella
Hudba pro dokonalou vnitřní pohodu
Každý z nás má své jedinečné místo, kam se ukryje před shonem všedních dnů - svou osobní svatyni. Autor tohoto CD Vás zavede na cestu do takovéhoto vzácného místa ukrytého hluboko v zeleném lese, které se stane Vaším útočištěm s blaženým tichem a příjemnou samotou. Jemná instrumentace, bohatá atmosféra a hřejivé melodie Vás pozvou na tajnou lesní pěšinu do zátiší klidu uprostřed lesa, daleko od hluku civilizace. Velmi krásné a přínosné album pro dokonalou vnitřní pohodu a nabrání nových duševních i fyzických sil.
ukázky v mp3
01 Secret Paths.mp3
02 Gentle Cascade.mp3
03 Blissful Serenity.mp3
04 Heart Of The Forest.mp3
05 Healing Waters.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mořeplavec / Voyager....NOVÁ REEDICE!
Catherine Duc
Hluboce relaxační hudba pro dobrou náladu, dobrodružství mysli, energii a nové vize
Tímto výjimečným novinkovým albem jste zváni na cestu do Irska, po východní Evropě, Asii, Středním východě a Karibiku, stejně jako zpět v čase do středověku. Míchají se v něm překrásným způsobem prvky ambientu, keltské hudby a world music. CD „Mořeplavec" je pestrá alchymie starověké a moderní hudby, zemité i éterické. Nositelka mnoha hudebních cen Catherine Duc se zde nechává inspirovat např. skupinami Deep Forest, Clannad nebo Jamesem Hornerem či Harry Gregson-Williamsem. Finální podobu masteringu vtiskla tomuto albu Patricia Sullivan (Bernie Grundman Mastering), který prováděla mastering pro CD Oscary oceněných skladatelů jako John Williams a Hans Zimmer. Nádherný hlas Catherine a její nápaditá instrumentace s využitím nástrojů z celého světa má úžasné, hluboce relaxační účinky, vždy Vás pobaví a vykouzlí dobrou náladu plnou nových vizí! Velmi doporučujeme tento výpravný hudební klenot, se kterým obeplujete celý svět a zažijete dobrodružství!
ukázky v mp3
01 Owens Boat.mp3
02 Inishowen Dawn.mp3
03 Vardo.mp3
04 Mantra.mp3
05 Once.mp3
06 Antilles.mp3
07 Lhasa Lullaby.mp3
08 Black Is The Color.mp3
09 The Seventh Chamber.mp3
10 Seallaibh Curraigh Eoghainn.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mystický svět / Mystical World....NOVÁ REEDICE!
Patrick Kelly
Hudba z mystických sfér pro nalezení svého vyššího Já
Patrick Kelly Vám přináší své nejnovější hudební album. Představuje úžasné dobrodružství, ve kterém se vypravíte do mystických sfér až za horizont Vaší představivosti. CD zní étericky i majestátně jako překrásný soundtrack z velkofilmu. Ocitnete se v nových světech a zažijete hřejivý pocit rozplynutí se v hudbě, která Vás okamžitě dopraví do vyšších sfér vědomí, kde naleznete své vyšší Já. Vynalézavá a krásná hudba s emocionální hloubkou i vysokou kvalitou, zřejmě doposud nejlepší Patrickovo album, v němž Vás bude těšit kouzelnými flétnami, melodickými kytarami a energií bohaté orchestrace. Velmi příjemné, doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Mystical World.mp3
02 Sacred Mountain.mp3
03 Ocean of Dreams.mp3
04 Stargazing.mp3
05 Feels Like Home.mp3
06 Adrift in Time.mp3
07 Infinite.mp3
cena CD: 299,- Kč
Říše snů / Dreamworld....NOVÁ REEDICE!
Medwyn Goodall
Speciální relaxační kolekce nejkrásnější fantasy, kosmické a ambientní hudby
Pro Vaše potěšení přinášíme speciální CD hudebního kouzelníka Medwyna Goodalla, který letos získal prestižní světovou cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. Je inspirováno samotnými králi novodobé instrumentální hudby Vangelisem a J. M. Jarrem. Ponořte se do vln oceánu, načerpejte svěžest a nové vize. Pociťte sílu a energii Matky Země, přijměte duchovní poselství Mayů. Jako orel se vznášejte nad horami - prostoupí Vás nadhled a nekonečná moudrost přírody. Projděte starověkou bránou znovuzrození, odhoďte stres a povstaňte ze sněhobílé mořské pěny jako bohyně lásky a krásy Afrodité. Jedinečná hudební kolekce plná fantazie ve Vás probudí Vaše pravé JÁ a dodá sílu, energii, nadhled. Famózní výběrové CD pro radost ze života, k relaxaci i odpočinku.
ukázky v mp3
01 Dreamweaver.mp3
02 Where Imaginations Meet.mp3
03 Orbit.mp3
04 Spirits of the Mountain.mp3
05 Solar Waves.mp3
06 A New Paradigm.mp3
07 Ice Magic.mp3
08 11-11.mp3
09 Serve Chilled.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka 1 - Ztracené stopy / Medicine Woman 1 - The Lost Tracks....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Relaxační melodie pro přirozené léčení duše i těla
Ztracené stopy? Ano… nápady a stopy, které psal Medwyn k legendárnímu albu Léčitelka 1 (Medicine Woman 1), ale nikdy nepoužil. Až nyní tedy spatřují světlo světa melodie, které vydal "kouzelný šuplík" Medwyna Goodalla. :) Zaposlouchejte se do skvělých vibrujících rytmů, sametových kytar a excelentních tónů panových fléten. Dobrodružná hudba, která je inspirována mayskými legendami, Vás příjemně osvěží a okamžitě naplní dobrou náladou. Relaxační CD pro přirozené léčení duše i těla je tu právě pro Vás. Velmi doporučujeme tento úžasný a velmi originální hudební skvost! :)
ukázky v mp3
01 Calling Down the Rains.mp3
02 Temples in the Sun.mp3
03 Mayan Kingdom.mp3
04 By the Water Hole.mp3
05 Rosewood Sky.mp3
06 Lost Trails.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše / Spirit....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
MG Music Artists
To nejkrásnější z relaxační hudby k probuzení spirituální energie
Každý z nás má v sobě spirituální energii, která „spí“ nad první Kořenovou čakrou v křížové kosti. Na Východě se této spirituální energii říká kundalíní. Jestliže je „probuzena“, dokáže stoupat jednotlivými čakrami za pocitů dokonalého tělesného uvolnění i zlepšeného vnímání.
Člověk pak nachází sebe samotného, v jeho duši se rozhostí klid a zároveň otevře sebepoznání...
Člověk pak vidí svět s nadhledem a poznává láskyplnou věčnost…
Člověk pak žije šťastnějším životem bez obav a strachů a mnohem lépe realizuje svá přání, tužby i cíle...
Probuďte Vaši spirituální energii s tímto kouzelným albem i Vy. Dovolte krásným tónům, aby kundalíní stoupala jednotlivými čakrami a přeměnila se na vnitřní sílu, která otevře brány novým možnostem Vašeho života. Nechť je Vaše duše tam, kde chce opravdu být. Nechť je Vaše duše plně spokojena…
ukázky v mp3
01 Nature Spirits.mp3
02 Spirits Rising.mp3
03 Down Spirit Road.mp3
04 Spirit of Adventure.mp3
05 Spirit Flute.mp3
06 Dance of The Spirits.mp3
07 Spirit.mp3
08 Spirits on the Lake.mp3
09 Dominion - Spirit of Wisdom.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kde se setkává země s mořem / Where the Land Meets the Sea....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Andy Rogers
Všeobjímající tóny léčivého klavíru, kytar a smyčců s okouzlujícími zvuky přírody inspirované krásou mořského pobřeží... pro Váš vnitřní klid, harmonii, relaxaci a duševní očistu...
Když nemůže člověk do přírody, musí příroda za člověkem, pokud poupravíme známé úsloví. :) Příroda léčí, uklidňuje a harmonizuje. Vyladí tepovou frekvenci, srdeční tlak... Zklidní přetíženou hlavu, odstraní napětí. A když ke kouzelným zvukům oceánu, bouřky i zpěvu ptáků přidáme tóny něžného klavíru, hřejivé kytary nebo smyčců, vznikne nám dokonalý lék bez vedlejších účinků. :) Doporučujeme užívání podle potřeby, dávkování neomezené. :) Ať již pro noční poslech či k relaxaci pro odpočinek kdykoli během dne, prostě si ho zamilujete. Odevzdejte stres vlnám oceánu, osvěžte se bouřkou a načerpejte vnitřní klid s léčivým ptačím zpěvem. Užijte si tu krásu s výjimečným albem Andy Rogerse, autora CD bestselleru "Bílé piáno"... Prodloužíte si s ním dovolenou a báječně zpříjemníte krásný čas babího léta. :)
ukázky v mp3
01 Dawn Chorus - The Day Begins.mp3
02 The Path Through The Forest.mp3
03 Bluebell Wood.mp3
04 Skylark Above The Dunes.mp3
05 Where The Land Meets The Sea.mp3
06 Drifting on a Calm Sea.mp3
07 Watching The Sun Set.mp3
08 The Wind In The Trees.mp3
09 A Rainy Evening.mp3
10 Home By The Fire.mp3
cena CD: 299,- Kč
Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska / Relaxation Music for You and Your Dog....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Pes provází člověka minimálně 14 tisíc let a je důležitým zvířecím symbolem. V dávných dobách byl uctíván jako strážce podsvětí i jako posvátný jedinec, který pomáhal uzdravovat nemocné. I nyní se velmi využívá léčebného kontaktu mezi psem a člověkem. Pes už jen svoji přítomností dokáže zvednout náladu, vyvolat úsměv a nastolit duševní rovnováhu. Je plnohodnotným členem rodiny a pod psím pohledem roztaje nejedno ledové srdce. Pes potřebuje nejen pohyb, ale i odpočinek. Llewellyn, velký milovník psů, Vám přináší kouzelnou výběrovou hudbu složenou z nejkrásnějších relaxačních CD. V klidu se posaďte a nechte se Vy i Váš pes hýčkat tóny tak sametovými, jako je hebká srst štěněte. Jemné melodie jsou velmi lahodné citlivému psímu sluchu a stejně tak pohladí i lidskou duši. Dopřejte si dokonalý hudební relax a užívejte si nezapomenutelné odpočinkové chvilky s Vaším čtyřnohým přítelem. Melodie pro souznění lidské a psí duše jsou tu právě pro Vás :-)
ukázky v mp3
01 Indigo Eyes.mp3
02 Just for today-I will not worry.mp3
03 Violet Contemplation.mp3
04 A glimpse of Paradise.mp3
05 Just for today-I will be grateful.mp3
06 Opening hearts.mp3
07 Just for today-I will honour.mp3
08 Hidden Treasures.mp3
09 The Healing waterfall.mp3
10 Archangel Michael.mp3
11 Sleep Gold.mp3
12 White Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Políbení Sluncem / Kissed By the Sun....NOVÁ REEDICE!
Medwyn Goodall
Léčivá hudba uzdravující energií Slunce a přinášející lásku, štěstí, radost a prosperitu
"JÁ JSEM SLUNCE VŠEHO ŽIVOTA" - tato velmi silná duchovní mantra okamžitě uvádí do pohybu tvůrčí síly naplňující naše žádosti a prosby. Mění život v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Přináší moudrost, vysokou spiritualitu, štěstí, radost, pochopení a naplnění smyslu života. Zvyšuje sebevědomí, sebepoznání, sebeovládání. Nové CD Medwyna Goodalla tuto mantru umocňuje a tím vnáší sílu Slunce do Vašeho života... Nalezněte sluneční energii v sobě a přivolejte zázraky do svého bytí. Čím je duše blíže Slunci, tím je pro ni snadnější žít v souladu se zákony lásky a v prosperitě. Při poslechu rytmických skladeb a radostných melodií, ve kterých zaznívají nástroje jako panova flétna, španělská kytara, marimba, piáno a klávesy, bude plamen Slunce ve Vašem nitru velmi výrazně zářit a Vy naleznete svoji celistvost a podstatu svého JÁ. Dopřejte Vaší duši úchvatné CD POLÍBENÍ SLUNCEM a žijte život plný nekonečných hřejivých kouzel. :)
ukázky v mp3
01 In the Shadow of the Mountains.mp3
02 Sinking Sun.mp3
03 Peace of Mind.mp3
04 A Day in the Sun.mp3
05 Journeys End.mp3
06 Southern Clouds.mp3
07 Summer Storm.mp3
cena CD: 299,- Kč
Paralelní světy / Within Paralels....NOVÁ REEDICE!
Paul Sills
Hudba pro Vaši představivost, pohodu, energii a radost
Existují paralelní světy? Existují paralelní Vesmíry ve stejném čase i prostoru jako náš Vesmír? Existují Vesmíry vzniklé z jiných Vesmírů? Je náš Vesmír součástí jiných paralelních Vesmírů? Proč je nevidíme? Proč se jich nemůžeme dotknout? Ukrývají v sobě tajemství všech tajemství? Můžeme se dostat do jiné dimenze a do paralelního Vesmíru jinak, než pomocí myšlenky? Možná i tyto otázky si pokládal Paul Sills, hudebník milovaný pro úžasně inspirující, povznášející i melodickou tvorbu. Jeho novinkové CD "Paralelní světy" Vás zavede tam, kde je vše možné. Emocionální, zamyšlená a inspirativní hudba Vás dokonale naladí. Kontrast hudebních stylů včetně mystického, relaxačního i elektronického Vás pozvedne. Vítejte v paralelním světě, vytvořte si jej podle Vašich představ. Úchvatné CD Vám v tom pomůže. Ať Vás obklopí radost, energie, síla, dobrá nálada i nekonečná fantazie. Vždyť snít je tak krásné. :) A co když to není jen sen? :) Velmi doporučujeme tento skvělý titul pro Vaši představivost, pohodu, energii a radost. :)
ukázky v mp3
01 Subway.mp3
02 Parallels.mp3
03 Two Worlds.mp3
04 Berlin.mp3
05 Colliding.mp3
06 UnderCity.mp3
07 OverGround.mp3
08 Reoccurances.mp3
09 Night Walk.mp3
10 Utopia.mp3
cena CD: 299,- Kč
K Věčnosti / Into Eternity....NOVÁ REEDICE!
Age of Echoes
Úžasné CD pro Vaši osobní pohodu, relaxaci, osvěžení, vnitřní klid i nalezení víry v sebe sama
Existuje život po životě? Co je za tou tolik diskutovanou oponou? Ticho a jen věčný klid? Každého občas napadají takové otázky. Na některé dá odpověď zcela unikátní novinkové CD "K Věčnosti" a Age Of Echoes, dva vynikající hudebníci, kteří se zaměřují na uvolňující a velmi kreativní atmosférickou hudbu. Nechte se unášet mystickým zvukem, hypnotickým rytmem i úchvatnou melodií. Vzrušující i povznášející hudba je dokonalou pomůckou pro relaxaci. Pro chvíle, které patří jen Vám. Pro chvíle, které Vás naplní svěžestí i dobrou náladou. Pro chvíle, které udělají z běžných zázračné. Osvěžte Vaši mysl i tělo, povzneste se nad starosti, vydejte se směrem ke Světlu. Zasloužíte si mnohem víc, než myslíte. Úžasné CD "K Věčnosti" je tu pro Vaši osobní pohodu, relaxaci, osvěžení, vnitřní klid i nalezení víry v sebe sama. :) S radostí doporučujeme tento překrásný mystický titul. :)
ukázky v mp3
01 Perfect Silence.mp3
02 Behind The Veil .mp3
03 Eternal Journey.mp3
04 Always and Forever.mp3
05 The Promised Land.mp3
06 The Things We Leave Behind.mp3
07 Into The Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bohyně svítání / Dawn Goddess....NOVÁ REEDICE!
Guy Sweens
Mystická relaxační hudba pro duševní pohodu, radost, svěžest, naději, sílu a odevzdání strachu
Co spojuje Auroru, Eos či Chascu? V římské, řecké a incké mytologii mají jedno společné - svítání. Řekové věřili, že Eos, Bohyně svítání, žije na východním okraji oceánu a vstupuje na Nebe přes stříbrnou bránu. Je povolána, aby přinesla denní světlo nejprve k Olympu, k Bohům a pak k zemi, k lidem. Jak říká autor alba Guy Sweens: "Při svítání se svět pomalu probouzí a někdy je ranní rozbřesk tak tajemný, až se zdá, že jste na jiné planetě!" Vstupte do světa mystiky, nekonečné a tajemné. Zažijte zas a znovu ten pocit, kdy se rodí nový den, nové příležitosti, nové zázraky. Nechte do sebe vstoupit magický moment svítání, který i Vám díky Bohyni Eos přinese Světlo do života. Živá, vášnivá, duchovní, melodická a hřejivá hudba s prvky různých kultur zahřeje spolehlivě nejen v zamračených dnech. Svítání, kdy něco umírá, aby něco jiného mohlo vzniknout. Svítání, kdy ve Vás Světlo nahradí Tmu. Bohyně svítání pro duševní pohodu, radost, svěžest, naději, sílu a odevzdání strachu přichází i k Vám. Velmi doporučujeme tento úchvatný mystický léčivý titul, při jehož poslechu se budete cítit přímo božsky. :)
ukázky v mp3
01 Below the Horizon .mp3
02 Absence of Shadows.mp3
03 Blue Hour Dawn.mp3
04 First Light.mp3
05 The Forest Awakens.mp3
06 Glowing Clouds.mp3
07 Entering the Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba z mého srdce / Music from my Heart....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Roland Santé
Výběr nejkrásnějších léčivých skladeb
Výpravné 73 minutové výběrové album s bonusem dosud nepublikovaných skladeb, mnoha texty, relaxačními energetizujícími obrázky a střípky ze života originálního hudebního skladatele. Výborný úvod do okouzlující hudby Rolanda Santé, podle kterého si posluchači doplňují sbírku jeho tvorby! Celkem 16 nejkrásnějších kompozic. To nejlepší z nejlepšího, hluboce relaxační, uklidňující! Velmi příjemné uvolnění a harmonie pro duši, výborný tip na dárek blízkému člověku, kterého máte ze srdce rádi... Velmi doporučujeme tuto skutečnou hudební perlu!

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA ROLANDA SANTÉ... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! VELMI DOPORUČUJEME!
ukázky v mp3
Roland Sante-Music from my Heart.mp3
Roland Sante-Music from my Heart2.mp3
Roland Sante-Music from my Heart3.mp3
Roland Sante-Music from my Heart4.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč
TOME - Kniha duší / TOME - The Book of Souls....BESTSELLER!
Runestone
Hudba pro čtení o Vaší duši z Knihy života - Kroniky Ákáša
Představte si, že před Vámi leží "Kniha života" - "Kronika Ákáša" obsahující záznamy o Vaší duši. Na jejich stránkách je zaznamenána každá Vaše myšlenka, skutek a zkušenost, které jste kdy měli, ale přes nespočet životů zapomněli. "Kniha života" Vám nabízí hluboké pochopení některých aspektů řízení vlastního života nebo vývoje duše i v průběhu celé její budoucí existence. Pomocí ní můžete odhalit, kdo vlastně jste a najít odpovědi na problémy Vašeho současného života a možnosti jejich vyřešení. Kdysi mohli do "Knihy života" nahlédnout pouze duchovní Mistři a nalézt tak moudrost a léčivou uzdravující energii. Otevřete nyní svou "Knihu života" prostřednictvím tohoto alba inspirovaného ákášickými záznamy a začněte číst. Budete překvapeni, co všechno se o své duši dozvíte...
ukázky v mp3
01 Of Memories and Dreams.mp3
02 Of Shadows and Light.mp3
03 The Book of Souls.mp3
04 The Essence of Life.mp3
05 The Sentinel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Atlantida / Atlantis....DOPORUČUJEME!
Clifford White
Objevování zázraků a kouzel bájné civilizace
Atlantida - věčné tajemství ztracené vyspělé civilizace ožívá v tomto novém epickém dobrodružství Clifforda White. Velkolepá a majestátní, silná a rytmická hudba se zvukem Vangelise Vás přenese zpět v čase do bájné Atlantidy, abyste se setkali se starověkými Atlanťany, prozkoumali a uctili jejich mýty a legendy. Excelentní hudební provedení Vám zaručí, že budete překvapeni, oslněni a ohromeni krásou Atlantidy - někdejšího ráje na Zemi obklopeného mořem a prozářeného sluncem. Velmi doporučujeme tento hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Atlantis.mp3
02 Catacombs.mp3
03 Xtasea.mp3
04 The Kingdom.mp3
05 Voices Of The Aegean.mp3
06 Time Tunnels.mp3
07 Edge Of The Ocean.mp3
08 New World.mp3
09 Summit.mp3
10 Ascendant.mp3
11 Exodus.mp3
cena CD: 299,- Kč
Procházka s Merlinem / Walking with Merlyn....BESTSELLER!
Llewellyn
Hudební cesta za tajemnem a magií
Nejnovější výpravné album autora Llewelyna! Vydejte se na procházku s legendárním kouzelníkem Merlinem a vstupte do mystických dimenzí jiných světů! Naučte se komunikovat s elementály, pracovat s tajnými symboly, nahlédněte do učebnice kouzel... Nebo se jen tak posaďte a nechejte se unášet překrásnými tóny, které vykouzlí neuvěřitelné zvukové krajiny mystiky, klidu a pohody. Tajuplný a zároveň čarokrásný svět Merlyna se stane pro Vás skutečností, odreaguje od starostí všedního dne a skvěle uvolní. Nevšední, nepopsatelně krásná, kouzelná hudba, jednoduše ji musíte slyšet, přesvědčte se sami!
ukázky v mp3
01 Merlyns Cave - Seeking Merlyn.mp3
02 The Sacred Box-Symbols of Mastery.mp3
03 Contacting the Elementals.mp3
04 Magick of Trees.mp3
05 Invocation-Power of the Word.mp3
06 Gateway to the Otherworld.mp3
07 Songspells.mp3
cena CD: 299,- Kč
Král úsvitu / The King of Dawn....VELMI DOPORUČUJEME!
Relief
Nadpozemsky krásná léčivá hudba přinášející Světlo, radost, zdraví a duševní pohodu do Vašeho života
Život je plný krás a zázraků. Den za dnem přináší mnoho zážitků. Na některé člověk rád vzpomíná, na některé by nejraději zapomněl. I to je život, nekončící rozmanitost a někdy tápání, kdy nevíme, čemu dál věnovat svoji pozornost a co již jde mimo nás. Někdy se člověk natolik zaplete ve svých vlastních myšlenkách, že neví, kdo je a kam směřuje. V životě vidí jen Tmu a tápe. Hledá Světlo, které by ho rozzářilo, hledá cestu, která by ho vedla, hledá sám sebe v nekonečně bludném kruhu. Toto výjimečně krásné CD je lék, lék na bolavou duši, na zraněné srdce. Je jako živá voda, která smývá bolestné vzpomínky. Je jako Slunce, které přináší teplo a jas do života. Je jako znovuzrození, které Vám dá sílu a víru, že zvládnete i nemožné. S albem KRÁL ÚSVITU přichází konec Tmy a tápání v životě. KRÁL ÚSVITU Vám dodá víru, sílu i naději a především poznání, kdo jste a kam směřujete. Dovolte si pocítit ten krásný pocit uvědomění. Jakmile se zaposloucháte do těchto nekonečně lahodných melodií, budete vědět. Mystický návrat ve vzpomínkách tam, kde máte křídla a zvládnete i nemožné. Melodie tak krásné, až se tají dech, Vás povznesou nad starosti všedních dnů. Tam, kde je srdce v lásce a duše v míru. Dopřejte si léčení s tóny, které přinesou lehkost, nadhled, radost a Světlo do Vašich životů. Hudba, která řekne více než tisíce krásných slov... 10 úchvatných skladeb pro pohlazení Vašeho srdce je tu právě pro Vás...
ukázky v mp3
01 Builders of the Sky Castles.mp3
02 Sleeper in Night Gardens.mp3
03 King od Dawn.mp3
04 Water of Life.mp3
05 Time Relieved Wings.mp3
06 About Changes.mp3
07 Looking for the Talking Tree.mp3
10 Eras of the Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč
Nebeská zahrada / Heavenly Garden....BESTSELLER!
Roland Santé
Léčivá hudba květinových vůní
S překrásnými tóny vznešených nástrojů, piána, smyčců a sborů, spolu se zpěvem ptáků, zurčících potůčků či jemného mořského příboje se ocitneme na pokraji nebeské zahrady prosycené léčivou vůní květin… Hudba velmi melodická, hladící, konejšivá a všeobjímající určená nejen pro křehké ženy… Hudební klenot, který Vás bude trvale těšit, léčit a provázet životem.
ukázky v mp3
Roland Sante-Heavenly Garden.mp3
Roland Sante-Heavenly Garden2.mp3
Roland Sante-Heavenly Garden3.mp3
Roland Sante-Heavenly Garden4.mp3
Roland Sante-Heavenly Garden5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ledové osvěžení / Serve Chilled
Medwyn Goodall
Hudba pro příjemné osvěžení s hlasy velryb, tučňáků a podmořskými zvuky
Dlouho očekávaná novinka! Album ze světa sněhu a ledu s přírodními hlasy svých obyvatel - s velrybami, tučňáky a rozmanitými podmořskými zvuky. Medwynova hudba je zde inspirována úchvatnou tvorbou autorů jako Vangelis, Jean Michel Jarre, Enigma, Tangerine Dream nebo Mike Oldfield, jejichž tóny se v tomto díle ozývají jako jemný vánek nad Antarktidou... Mistrovsky zahrané klávesy, kytara a grand piáno vykouzlí překrásnou atmosféru bělostných sněhových plání, ledových jeskyní a zamrzlého moře ve třpytu polárního slunce. Velmi osvěžující a inspirativní hudba. Excelentní album plné proměn a neopakovatelných vizí!
ukázky v mp3
01 M. Goodall-Crossing the Divide.mp3
02 M. Goodall-Where Imaginations Meet.mp3
03 M. Goodall-Serve Chilled.mp3
04 M. Goodall-Ice Magic.mp3
05 M. Goodall-Frozen Ghosts.mp3
cena CD: 299,- Kč
Klid / Equanimity....BESTSELLER!
Midori
SENZUÁLNÍ - ODUŠEVNĚLÉ - KONEJŠIVÉ
Autor tohoto alba - Midori - je "duchovní hledač". Procestoval celý svět, mnoho let prožil v Japonsku, aby nám ze svých cest přivezl svou zkušenost v podobě překrásné hudby. Ta odráží jeho osobní cestu k duchovní harmonii. Album "Klid" tak přesahuje pouhou sluchovou relaxaci. S lehoučkým ptačím zpěvem a jemnými harmoniemi panovy flétny roztají Vaše starosti jako jarní sníh... Pocítíte příjemné uvolnění, opravdovou vyrovnanost a klid ve své duši - naleznete své pravé vlastní "já". Titul je také vhodný k odpočinkovým aktivitám jako masáže nebo léčení. Zavřete oči a nalaďte se... tuto hudbu si zasloužíte.
ukázky v mp3
01 Midori - Transformation.mp3
02 Midori - New Horizon.mp3
cena CD: 299,- Kč
Brána do posvátných světů / Gates to Secret Realities....DOPORUČUJEME!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Exotická hudba naplňující světlem vnitřního osvícení
Gandalf - fenomenální hudebník a klasik, který stál u zrodu novodobé relaxační a world hudby. Ze svých cest kolem světa přináší nádherné dílo. S jeho majestátnou, něžnou, ale i vášnivě bohatou exotickou hudbou se ocitneme před mořským obzorem se zapadajícím sluncem, dotkne se nás atmosféra dalekých zemí a otevře brána do posvátných světů v naší duši... Objevte je a nechejte sebou prostoupit úžasné světlo osvícení! Budete překvapeni, jak mocně Vás naplní pohoda, harmonie, radost a blažený klid...
ukázky v mp3
01 Dreamcatcher Part 1 .mp3
02 Footprints In Red Sand.mp3
03 Majestic Mountain View.mp3
04 Voice In The Wind .mp3
06 The Power Of Nature.mp3
07 Ascending On The Eagles Wings.mp3
09 Dreamcatcher Part 2 .mp3
10 The Wheel Of Life .mp3
11 Floating Down The Silent Stream.mp3
cena CD: 399,- Kč
Píseň Země a hvězdný tanec / Earthsong and Stardance....DOPORUČUJEME!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Hudba o krásách a zázracích života naplňující trvalým pokojem
.
ukázky v mp3
01 Unfolding of the Worlds 1.mp3
04 About the Miracle of Life 2.mp3
05 About the Miracle of Life 3.mp3
06 About the Beauty of Being 1.mp3
07 About the Beauty of Being 2.mp3
08 The Paths of Man 1.mp3
09 The Paths of Man 2.mp3
10 The Paths of Man 3.mp3
14 The Great Ceremonial 2.mp3
15 The Great Ceremonial 3.mp3
cena CD: 399,- Kč
Slzy draka / Tears Of The Dragon....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Byla doba draků… Ve starověkých horách Číny Mistři vybrousili tři krystaly známé jako „Slzy draka". O 2000 let později se vynořují z oceánu a naplňují oblohu světlem. Celý svět se probouzí - vše je rázem původní, prozářené a obnovené. „Slzy draka“ pak opět mizí… Medwyn svou překrásnou hudbou vytváří sen jako cestu, která je jemná, mystická a silně inspirující. Na základě svých emocí všichni pociťujeme změny dnešního světa, které právě přicházejí. Excelentní hudba plná éterických hlasů, gotických sborů, kytar a bubínků Vás úžasně naladí na přicházející změny obnovy Země a dodá potřebnou duchovní jasnozřivost. Jedno z nejkrásnějších alb Medwyna Goodalla!
ukázky v mp3
01 The Grand Illusion.mp3
02 A Time of Choice.mp3
03 The Storm Lands.mp3
04 Awakening From The Dream.mp3
05 Through Shadows.mp3
06 Ascendent.mp3
07 Tears of the Dragon.mp3
cena CD: 299,- Kč
Od pramene k moři / From Source to Sea....BESTSELLER!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Fenomenální hudba pro objevování krás a radostí života inspirovaná Plitvickými jezery
Nejkrásnější album Gandalfa - klasika novodobé relaxační hudby, který položil tomuto žánru základy! Album je o cestě vody od pramene až k moři. Inspirace pochází z návštěvy jezer a vodopádů v plitvickém národním parku v Chorvatsku. Nápaditě vibrující sluneční rytmy plné života a kouzelně hladivé kytarové nebo piánové melodie poskytnou úžasné zážitky pro všechny, kteří mají rádi očistnou hudbu s nádechem exotiky. Skvělá relaxace, která účinně posiluje organismus, dodá energii, vitalitu, rozvibruje Vaše tělo, probudí dobrou náladu a naplní hřejivým světlem! Při poslechu alba budete mít pocit, že jste součástí něčeho opravdu nádherného, neskutečně příjemného, jako byste splynuli s nekonečným tyrkysovým mořem… Velmi doporučujeme, jedná se o hudební skvost, ke kterému se budete stále vracet a otevře Vám zcela nové vnímání krásy a radosti ze života...
ukázky v mp3
01 Dreamscapes - Part 1.mp3
02 Dreamscapes - Part 2.mp3
03 Dancing Butterflies.mp3
04 Lotus Blossom.mp3
05 Clouds Dissolving.mp3
06 From Source To Sea.mp3
07 Yamuna Full Moon.mp3
08 Crystal Cascades.mp3
09 Refuge Island.mp3
cena CD: 399,- Kč
Měsíční kouzla / Moon Spells....DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Hudba pro čarování při Měsíci a splnění tajných přání
V úzké spolupráci se světově uznávanou léčitelkou Cassandrou Eason vznikl titul Měsíční kouzla. Llewellyn podle ní složil speciální hudbu s nádherným zpěvem Juliany, která se používá při konkrétních kouzlech v různých fázích Měsíce: 1. Dorůstající Měsíc, 2. Úplněk, 3. Ubývající Měsíc, 4. Novoluní. Každá ze čtyř skladeb se vztahuje k jedné ze čtyř hlavních fází Měsíce a odráží různé energie, takže se můžete naladit duchovně, citově i na nejhlubších úrovních magie ve čtyřech různých, ale vzájemně propojených hladinách. Na 12. straně bookletu tohoto CD Cassandra Eason vytvořila čtyři kouzla pro každou měsíční fázi. Skladby však můžete použít jako předlohu pro vytvoření svých vlastních kouzel. Inspirujte se se jimi, přibližte se k Bohyni Měsíce ve všech jejich náladách i měsíčních fázích a splňte si svá tajná přání pomocí kouzel! Velmi silné a účinné album výrazně zesílí Vaši magii!
ukázky v mp3
01 Waxing Moon.mp3
02 Full Moon.mp3
03 Waning Moon.mp3
04 New Moon.mp3
cena CD: 299,- Kč
Příslib relaxace / A Promise of Relaxation....BESTSELLER!
Midori
Hudba pro relaxaci a dokonalé uvolnění
Další pokračování jedné z nejúspěšnějších kolekcí pro relaxaci a léčení hudbou nazvané „Příslib“, která obletěla celý svět, aby potěšila a pomohla tisícům posluchačů. Něžné melodie se lehce vznášejí prostorem, jsou velmi tiché, prosté a všeobjímající. Stávají se tak ideálním prostředkem pro vytvoření kouzelné atmosféry k léčení, dokonalému uvolnění nebo meditaci. Klavír, zvonky a měkké smyčce Vám dodají trvalý klid a přinesou pokoj, mír i uvolnění. Přesvědčte se sami a nechejte své starosti rozplynout v této krásně jemné, melodické hudbě.
ukázky v mp3
A Promise of Relaxation part 1.mp3
A Promise of Relaxation part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Voda / Aqua...VELMI DOPORUČUJEME!
Clifford White
V tomto albu se mísí lehké tropické rytmy s chladivými a osvěžujícími zvuky, které vytvářejí úchvatnou hudbu pro relaxaci, uvolnění a odstranění stresu. Je pozvánkou na příjemnou cestu do mořských hlubin. Při poslechu jste naplněni jemnými, harmonickými zvuky a melodiemi plnými světla. Přejde na vás krásná atmosféra pokojné tyrkysové laguny. Obsahuje tři středně dlouhé skladby pro osvěžení a jednu delší pro hlubokou relaxaci.
ukázky v mp3
Clifford White-Aqua-Amazonia.mp3
Clifford White-Aqua-Aqua.mp3
Clifford White-Aqua-Equatorial.mp3
Clifford White-Aqua-The Tropical Zone.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bájný Olymp / The Gods of Olympus....DOPORUČUJEME!
Clifford White
Mystická hudba inspirovaná řeckou mytologií a tvorbou Vangelise
Lidstvo bylo odedávna fascinováno řeckou mytologií. Antický chrám nebyl nikdy ztvárněn hudební formou - až nyní. Pohodlně se posaďte a nechejte Clifforda Whitea, aby Vás vzal na opravdovou cestu zpět do historie napříč staletími. Prožijete úžasné dobrodružství a pocítíte atmosféru antických legend. Ocitnete se v Řecku, projdete chrámy s překrásnou hudbou sahající od jemných andělských tónů až po majestátný zvuk Vangelise. Hudba nových dimenzí pro všechny, kteří chtějí zažít něco neobyčejného... Komentář M. Goodalla: "Je to jedno z nejlepších a nejimpresivnějších alb, které jsem kdy slyšel. Velmi doporučuji!"
ukázky v mp3
01 Gods-Of-Olympus.mp3
02 Gods-Of-Olympus-Aphrodite.mp3
03 Gods-Of-Olympus-Apollo.mp3
04 Gods-Of-Olympus-Artemis.mp3
05 Gods-Of-Olympus-Poseidon.mp3
06 Gods-Of-Olympus-Zeus.mp3
cena CD: 299,- Kč
Lehkost bytí / The Lightness of Being....BESTSELLER!
Richard Ackrill
Hudba pro svobodu mysli a objevení skrytých schopností
Nádherné CD, které dokáže dokonale uvolnit Vaši mysl a rozvinout osvobozující představivost. Klidná relaxační hudba s použitím mnoha barvitých nástrojů ve Vás rozprostře pocit lehkosti a odnese Vaši mysl daleko od stresů života, kde se budete cítit nekonečně krásně. Hudebně sofistikovaná kompozice není náročná na pozornost, příjemně uvolňující představy s ní vznikají lehce a spontánně. Osvěžte se, dejte si čaj, nohy nahoru a sněte. :) S tímto albem zažijete naprostou svobodu. Přesvědčte se, jak bude tato zkušenost přínosná pro Váš běžný život... Otevřou se Vám zcela nové obzory, kde objevíte Vaše skryté schopnosti! Velmi doporučujeme tento nový hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Infinity.mp3
02 Rising Above It All.mp3
03 Wings To Guide Me.mp3
04 Rain Walking.mp3
05 Presence.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bohyně Měsíce 2 / Moon Goddess 2....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
HVĚZDNÉ ZNOVUZROZENÍ
Překrásné album, ve kterém se Medwyn Goodall vrací k hudebním kořenům svých nejoblíbenějších alb pokračování jeho slavného bestselleru “Bohyně Měsíce”. Používá všechny originální nástroje z minulosti a vytváří okamžitě chytlavou, příjemnou, melodicky jednoduchou hudbu bez jakýchkoli složitostí. Výsledkem je srdečné rytmické CD se silnou pozitivní energií, která Vás vždy dobře naladí. Pokud máte rádi např. jeho tituly Léčitelka (Medicine Woman), Léčitel Země, Havajská bohyně a další, pak si toto album zamilujete... Je silným zdrojem energie, kreativity, pohody a radosti ze života. Opravdová a čistá krása v 9 excelentních skladbách... Vřele doporučujeme!!!
ukázky v mp3
01 Moonstone.mp3
02 Serving Grace.mp3
03 In the Moment.mp3
04 Starseed.mp3
05 The Eyes of Love.mp3
cena CD: 299,- Kč
Symfonické krajiny / Symphonic Landscapes....VELMI DOPORUČUJEME!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Hudba pro vnitřní klid a duchovní růst
Při dnešním náročném způsobu života pociťují lidé více a více potřebu klidu a vyrovnanosti. Chtějí se zbavit každodenního stresu a jeho negativního dopadu na mysl i tělo toužících po větší harmonii. Jeden z nejznámějších autorů relaxační hudby GANDALF Vám k tomu přináší překrásné album. Představuje výběr jeho nejúspěšnějších skladeb tentokrát ale ve výpravném provedení vídeňského symfonického orchestru. Za doprovodu této pohodové, konejšivé a zároveň majestátné hudby zažijete kouzelné chvíle, které Vás naplní klidem, spokojeností a posunou dále ve Vašem duchovním růstu. Opravdový hudební skvost!
ukázky v mp3
02 part II The Eternal Song of the Ocean Waves.mp3
03 part I Green Valley beyond the Horizon.mp3
05 part III Green Valley beyond the Horizon.mp3
09 part IV Where the Mountains meet the Sky.mp3
10 part V Where the Mountains meet the Sky.mp3
12 part II Mirages upon a Desert of Sand.mp3
13 part III Mirages upon a Desert of Sand.mp3
14 part IV Mirages upon a Desert of Sand.mp3
cena CD: 399,- Kč
V harmonii / In Unity
Tim Wheater
Působivé romantické skladby hrané na flétnu jsou doplněny nádhernými melodiemi houslí. Kompozice těchto uchvacujících zvuků vytváří hudbu, která se dostává až k těm nejhlubším pocitům lidského ducha a spirituality, jež touží po nejvyšším nebeském vědomí. Mistrovské dílo navozuje pocity klidu, pohody a harmonie. Okouzlující a mysl osvobozující melodie, ke kterým se budete často vracet...
ukázky v mp3
tim-wheater-compassion-InUnity.mp3
tim-wheater-gentleness-InUnity.mp3
tim-wheater-love-InUnity.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmická cesta / Cosmic Journey....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Roland Santé
Hudba pro zlepšení kvality spánku - nejlepší lék proti nespavosti
Jemné melodie pro piáno, panovu flétnu, smyčce a zvonky navozující stavy příjemného uvolnění... Hudba překrásně melodická, postupně se ztišující, usnadňuje plynulý přechod do spánku. Vede ke zklidnění racionálního myšlení a zároveň k probuzení osvěžující představivosti plné příjemných pocitů. 1. skladba Vás přivítá a dobře naladí, další skladby budou uspávat Vaši mysl - uvolní napětí, pohladí po duši a odnesou do sladkých snů na křídlech harmonických tónů, velmi účinné, vřele doporučujeme, náš nejprodávanější titul na zlepšení spánku!

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA ROLANDA SANTÉ... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME I JAKO SKVĚLÝ A HODNOTNÝ DÁREK, KTERÝM VELMI PŘEKVAPÍTE SVÉ BLÍZKÉ. :)
ukázky v mp3
Roland Sante-Cosmic Journey.mp3
Roland Sante-Cosmic Journey2.mp3
Roland Sante-Cosmic Journey3.mp3
Roland Sante-Cosmic Journey4.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč
Můj malý svět / My Own Little World....VELMI DOPORUČUJEME!
Eichstaedt
Nápadité a unikátní album mladé skladatelky, která Vás přenese do svých kouzelných zvukových světů. Ty mohou být veselé i klidné jako v titulní skladbě "My Own Little World", melancholické i plné touhy jako v "Clandestino" nebo chytlavé a dynamické jako v "Gypsy". Titul je plný výjimečných melodií, které si snadno zapamatujete a vždy Vám věnují pozitivní, uvolněnou náladu. Skvělá relaxace, která účinně posiluje organismus, dodá energii, vitalitu, rozvibruje Vaše tělo a probudí dobré naladění. Při poslechu tohoto CD budete mít pocit, že jste součástí něčeho opravdu nádherného, neskutečně příjemného. Vibrující rytmy plné života a kouzelné melodie - zážitky pro všechny, kteří mají rádi očistnou hudbu! Hudební žánr ve stylu Mika Oldfielda, doporučujeme!
ukázky v mp3
01 My Own Little World Part 1.mp3
02 Clandestino.mp3
03 Gypsy.mp3
04 Theme From A Secret Place.mp3
05 My First Song.mp3
07 My Own Little World Part 2.mp3
08 Nice And Easy.mp3
11 Clare.mp3
12 A Folk Song.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duchové / Ghosts
Llewellyn
Hudba inspirovaná skutečnými duchařskými příběhy v Anglii
.
ukázky v mp3
01 The Piper.mp3
02 Lady Hoby.mp3
03 The Hooded Maiden.mp3
04 The White Lady.mp3
05 Borley Rectory.mp3
06 Jenny Spinner.mp3
07 Babes in the Wood.mp3
08 Hinxworth Place.mp3
09 Ghosts.mp3
10 The Ghost Ship - NEW BONUS TRACK.mp3
cena CD: 299,- Kč
Schody k oblakům / Stairs to the Clouds
Relief
Hudba pro věčné snílky
Každý má svůj vysněný svět, kam utíká před starostmi všedních dní. Stačí jen zavřít oči a snít. Zaposlouchejte se do překrásných dlouhých ukázek .... :) Cítíte .. ? Myšlenky se volně vznášejí, Vaše srdce tepe v rytmu radosti a vibrace se mění z negativních na pozitivní. Flétny, smyčce, zvonky a mnoho originálních zvuků pohladí Vaše smysly. Duše se volně toulá a vysvobozuje se z okovů. Cítíte se svěží a plni naděje i povzbuzení. Brilantní hudba, která Vás kdykoli přenese tam, kde je Vaší duši krásně. Nechte se hladit tóny tak jemnými jako jsou nejněžnější nebeské obláčky. Vystoupejte po Schodech k oblakům až tam, kde očistíte svoji mysl i tělo. Famózní hudba pro relaxaci, osvěžení, naději, volnost i dobrou náladu je tu právě pro Vás... :)
ukázky v mp3
Relief-Stairs to the Clouds.mp3
Relief-Stairs to the Clouds2.mp3
Relief-Stairs to the Clouds3.mp3
Relief-Stairs to the Clouds4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Jemnost / Ethereal
Terry Oldfield
Velmi vyhledávané album, kde hlavním nástrojem je flétna, prostřednictvím které jakoby autor zpíval...
Je inspirováno jeho zážitky z Řecka. Zachytil zde vzpomínky na pohledy, kdy skrze koruny borovic pozoroval tyrkysové moře ztrácející se v nebeské modři nádherného slunečného dne. Zvuk cikád se mísil se zvonky nedaleko pasoucího se stádečka koz a vlahý větřík prozpěvoval v korunách stromů... Povznášející a láskyplné!
ukázky v mp3
Oldfield-Ethereal-Awakening.mp3
Oldfield-Ethereal-Beginning.mp3
Oldfield-Ethereal-Feeling.mp3
Oldfield-Ethereal-Seeing.mp3
Oldfield-Ethereal-Yearning.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ztracené údolí / The Lost Valley....DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Přenesme se zpět do bájných časů probouzejících se lesů, které halily zem do zeleného pláště a skrývaly různé druhy exotických zvířat nebo křiťálově průzračné vodopády... Obklopí Vás jen čistá příroda s panovou flétnou a jemnými rytmy, které brilantně navodí tuto atmosféru. Nádherně melodické album zahrané s neopakovatelným umem Llewellyna... Je plné pohody pro Váš odpočinek v souznění s panenskou přírodou...
ukázky v mp3
Llewellyn-The Lost Valley01.mp3
Llewellyn-The Lost Valley02.mp3
Llewellyn-The Lost Valley03.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ozvěny z mlhy / Echoes from the Mist
Neil H.
.
ukázky v mp3
Neil H-Echoes From The Mist01.mp3
Neil H-Echoes From The Mist02.mp3
Neil H-Echoes From The Mist03.mp3
Neil H-Echoes From The Mist07.mp3
Neil H-Echoes From The Mist09.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zahrada pohody / Garden of Serenity III
David & Steve Gordon-
.
ukázky v mp3
Garden of Serenity01.mp3
Garden of Serenity02.mp3
Garden of Serenity05.mp3
Garden of Serenity07.mp3
cena CD: 399,- Kč
Strom splněných přání / The Wishing Tree
James Harry / Jez Guest
Vánek lehce pohupuje s letní loukou, strom splněných přání stojí tiše, osamoceně, aby trpělivě a mírumilovně chránil tajná přání duše... Flétna zpívá svou intuitivní melodii spolu s piánem a smyčci... Vytváří tak něžnou atmosféru kouzelného klidu, který nalezneme ve stromech...
ukázky v mp3
James Harry-The Wishing Tree02.mp3
James Harry-The Wishing Tree03.mp3
James Harry-The Wishing Tree04.mp3
James Harry-The Wishing Tree05.mp3
cena CD: 299,- Kč
Malování / Pintura
Neil H.
Hudební pohlazení inspirované krásami moře a tvorbou Vangelise
.
ukázky v mp3
02Neil H-Movement I.mp3
03Neil H-Movement II.mp3
06Neil H-Movement V.mp3
07Neil H-Movement VI.mp3
08Neil H-Movement VII.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist