Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + JARNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY

Zářivé tóny nejen pro komunikaci a přivolání Vašich andělů... Naplňují nekonečnou energií a pobízejí na cestu ke Světlu. Velmi klidné, jemné melodie poodhalí krásu nebeských světů a předají andělský klid a pohodu... Léčí duši i tělo...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Láska andělů / The Love of Angels....NOVINKA!
MG Music Artists
To nejkrásnější z andělské hudby pro Vaši komunikaci s anděly, harmonii, pocity štěstí a radosti. :)
ANDĚL... pro někoho každodenní společník, pro někoho mystické tajemno. K andělům se obracíme pro pomoc. K andělům se upínáme pro sílu. Andělům se svěřujeme upřímně a z hloubky naší duše. I ten největší ateista se někdy upínal k andělům a prosil o jejich rady. A jak s nimi komunikovat? Co dělat, aby nás slyšeli? Rad je mnoho. Osvědčená je andělská hudba. Naladí, přinese andělské vibrace a do našich srdcí nutný klid. S každým tónem budeme cítit větší a větší harmonii, pocit štěstí, radost. Výběrové cédéčko, plné té nejkrásnější andělské hudby Vás zahalí andělskou láskou. A nikdy se již nebudete cítit sami, ani na život, ani na lásku, ani na starosti. S radostí Vám přinášíme tento andělsky krásný titul pro Vaši andělsky krásnou pohodu.
ukázky v mp3
01 Angelic Realm.mp3
02 Carried on Wings.mp3
03 Angel Beauty.mp3
04 Angel.mp3
05 Finding My Angel.mp3
06 And Your Angel Goes With You.mp3
07 Peaceful Prayer.mp3
08 The Eyes of Love.mp3
09 Angel Song.mp3
10 Cherubs - The Spirit Of Harmony.mp3
cena CD: 299,- Kč
Láska v nebesích / Love in Heaven....NOVÁ REEDICE!
Roland Santé
Hluboce léčivá hudba pro uzdravování Vašeho těla i duše v andělských dimenzích Světla
Láska je Světlem v našich duších a smyslem života. Proudí na zem z nebeských dimenzí jako nejvzácnější dar. Inspirací k tomuto albu bylo autorovi snad nejkrásnější poselství lásky, které nám přináší sv. Marie - jak svým čistým životem, tak nadpozemskými zjeveními probíhajícími po celém světě. Volné pokračování závratně úspěšného Rolandova bestselleru „Královna nebes“, který vrátil životní sílu, zdraví a pohodu obrovskému počtu posluchačů po celém světě... Křehké tóny harfy, fléten a vokálů s jemnými rytmy mají hluboké léčebné i povzbuzující účinky. Svatá Marie - Královna nebes, andělů a milující maminka všech dobrých lidí - k Vám přijde na těchto tónech v plné majestátnosti, aby dala útěchu, novou naději, pohladila srdce a uzdravila duši i tělo... Vřele doporučujeme i jako překrásný dárek pro nejbližší!
ukázky v mp3
Roland Sante-Love in Heaven1.mp3
Roland Sante-Love in Heaven2.mp3
Roland Sante-Love in Heaven3.mp3
Roland Sante-Love in Heaven4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba z nebes / Music from Heaven....NOVÁ REEDICE!
Roland Santé
Léčivé andělské tóny pro Vaše srdce
Lidé, kteří prožili klinickou smrt, přirovnávají melodie z tohoto alba k čarokrásné hudbě, kterou v tomto stavu slyšeli. Nechejte se odnést na křídlech tónů do vzdáleného a přece tak blízkého nebeského světa lásky a harmonie... Vizionářský titul naplní Vaše srdce štěstím a poodhalí kousek z tajemství andělské říše - našeho opravdového domova! Významní odborníci na anděly, duchovní myslitelé i léčitelé se shodují, že toto album je zázrakem - významným darem od andělů lidstvu 21. století. Velmi doporučujeme tuto překrásnou andělskou, hluboce léčivou hudbu! Potěší každého a napomůže v procesech přirozeného uzdravení duše i těla...
ukázky v mp3
Roland Sante-Music from Heaven1.mp3
Roland Sante-Music from Heaven2.mp3
Roland Sante-Music from Heaven3.mp3
Roland Sante-Music from Heaven4.mp3
Roland Sante-Music from Heaven5.mp3
Roland Sante-Music from Heaven6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeský anděl / Celestial Angel....NOVÁ REEDICE!
Roland Santé
Léčivá hudba pro přivolání Vašeho anděla
Bestseller relaxační andělské hudby! CD je hluboce uklidňující a výborně se hodí k relaxaci duše i těla. Může být použito i k vytvoření posvátné atmosféry, pro meditaci, emocionální léčení, pro přivolání Vašeho strážného anděla nebo k terapii... Velmi jemná, očišťující, harmonizující a léčivá hudba.
Vznešená symfonie nebeských nástrojů a chórů, díky které již mnoho posluchačů pocítilo účinnou pomoc a uzdravující schopnosti andělů. Povzbuzuje duševní i tělesné síly, konejší srdce a ukazuje další směr na pouti životem tak, aby byl naplněný a šťastný. Léčebně mimořádně účinný hudební klenot, vřele jej doporučujeme i jako dárek pro Vaše blízké, uděláte jim určitě velkou radost! :)
ukázky v mp3
Roland Sante-Celestial Angel1.mp3
Roland Sante-Celestial Angel2.mp3
Roland Sante-Celestial Angel3.mp3
Roland Sante-Celestial Angel4.mp3
Roland Sante-Celestial Angel5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Aniem....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Paul Sills
Čarovně krásné tóny pro dokonalé uvolnění a povznesení duše
Co mají společného alba Bouřka, Astrální brána či Procházka po nebesích? A nově také Aniem? Paula Sillse, hudebníka milovaného pro úžasně inspirující, povznášející i melodickou tvorbu. Každé z jeho CD se zapíše nesmazatelným způsobem do Vašich srdcí. Stane se Vaší hudební drogou... v dobrém slova smyslu. :-) Stane se Vaším přítelem v časech dobrých i těch smutnějších. A co ještě říci k novinkovému albu Aniem? Je jako kniha s tématem fantasy... plná mystiky a čarovně krásných tónů, při které zapomenete na starosti všedních dnů. Dovolí Vám snít a vydat se tam, kde je vše možné. :-) Však poslechněte a uvidíte sami. Přejeme krásné hudební čtení pro povznesení Vaší duše. :-)
ukázky v mp3
01 Beyond Forever .mp3
02 Sea Of Mountains .mp3
03 Aniem.mp3
04 Forever Together.mp3
05 Fables Of Beyond.mp3
06 Guarded Wings.mp3
07 Fallen.mp3
08 Battle Of Spirits.mp3
09 Spirits Rising.mp3
10 The Journey Home.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ztracena ve Fraktálovém lese / Lost in Fractal Forest....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Adrian Collier
Album pro Vaši radost, komunikaci s anděly, vnitřní mír, vizualizaci i pozitivní naladění
Každý má své místo, kde rád relaxuje, kde je mu dobře na těle i na duši. Vytvořte si svůj imaginární svět, kombinujte a transformujte tak, aby se Vaše mysl mohla odpojit od každodenních starostí. Vydejte se na cestu ze Skryté zátoky do Fraktálového lesa přes Duhové jezero. V každé chvíli, v každé skladbě, Vás budou provázet úchvatné relaxační zvuky přírody a kouzelná hudba. Inspirující, povznášející, melodická i tajemná. Bojíte se, že se ztratíte? Nebojte, je s Vámi Váš anděl, který Vás nenechá zabloudit, nenechá padnout. Anděl, který Vás pevně uchopí a pozvedne. Anděl, který tu bude vždy s Vámi a pro Vás. Anděl, který Vám ukáže cestu a půjde s Vámi po ní. Vytvořili jste si tak krásné místo, ze kterého se Vám ani nechce odejít? Věřte, že nemusíte. Díky albu “Ztracena ve Fraktálovém” lese můžete mít Vaši oázu klidu i harmonie kdykoliv a kdekoliv.
Nové album autora Adriana Colliera pro Vaši radost, komunikaci s anděly, vnitřní mír, vizualizaci i pozitivní naladění již čeká na Vaše objednávky. :)
ukázky v mp3
01 Hidden Cove.mp3
02 The Fractal Forest.mp3
03 Following Streams.mp3
04 Rainbow Lake.mp3
05 Formations.mp3
06 Finding My Angel.mp3
07 The Rising.mp3
cena CD: 299,- Kč
Království andělů / Angelic Kingdom....NOVÁ REEDICE!
Roland Santé
Léčivá hudba z nebeských světů
Prostřednictvím vizionáře a léčitele Rolanda Santé k nám andělé sesílají svou něžnou hudbu, kterou se zpřítomňují v našich srdcích. Majestátné melodie nás přenesou do nebeských světů plných krásy, harmonie, oslňujícího třpytu a nekonečné lásky. Nahlédněme do andělského domova, jenž se může stát i domovem naším. Hluboké léčebné účinky, hřejivé, všeobjímající. Tóny přinášející útěchu a povzbuzení Vás naplní Světlem uzdravujícím tělo i duši...
ukázky v mp3
01 Roland Sante-Love of Angels.mp3
02 Roland Sante-The Beauties of Heavenly Worlds.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva andělů / A Promise of Angels....VELMI DOPORUČUJEME!
Midori /Medwyn Goodall/
Léčivé tóny pro přivolání andělské pomoci
Harfa, piáno a jemné andělské sbory vykouzlí oblažující lázeň pro Vaši duši. Celkem 9 skladeb je věnováno jednotlivým druhům andělů. Prostřednictvím láskyplných, něžných a vysoce léčivých tónů se s nimi snadno spojíte a pocítíte jejich působení a pomoc... Andělé se za Vás přimluví a pomohou Vám tam, kde to máte nejvíc zapotřebí... a to jak v úrovni duchovní, tak v materiální. Vznešené, všeobjímající a velmi praktické pro naplněný osobní život!
ukázky v mp3
Midori-A Promise of Angels1.mp3
Midori-A Promise of Angels2.mp3
Midori-A Promise of Angels3.mp3
Midori-A Promise of Angels4.mp3
Midori-A Promise of Angels5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské Reiki / Angelic Reiki....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall & Juliana
ANDĚLSKÁ LÉČIVÁ ENERGIE PRO VAŠE TĚLO I DUŠI
Andělský titul roku!!! Nová reedice alba, na kterou se těší všichni příznivci andělských vokálů Juliany s nádhernou hudbou Llewellyna a Nialla (autoři bestsellerů Přivolání mých andělů nebo Křišťáloví andělé). Andělské Reiki je hluboce relaxační hudba ideálně načasovaná pro ošetření Reiki (12 skladeb po 5 minutách). Úžasně křehké andělské vokály Juliany Vás láskyplně pohladí po duši a přivolají Vaše anděly. Ti Vám pak prostřednictvím hudby předají léčivou andělskou Reiki energii, ve které bude vše potřebné pro Vaše zdraví, duševní pohodu a spokojený, naplněný život. Kouzelná hudba přináší i dar pomoci ve Vašich nových začátcích. Vyzkoušejte si tento mimořádný andělský titul s úchvatnou léčivou obálkou, jehož uzdravující hudba působí okamžitě a velmi účinně. Vřele doporučujeme tento hudební zázrak plný andělských milostí určených právě Vám…
ukázky v mp3
01 Angels open the gates.mp3
02 Elysian Meadows.mp3
03 Golden Pathways.mp3
04 Angels Calling.mp3
05 Angelic Lullaby.mp3
06 Angel Wings.mp3
07 Nialls Dream.mp3
08 Angels Gather.mp3
09 Guardian Angels.mp3
10 In the hands of time.mp3
11 Gilded Angel Voices.mp3
12 Closing the gates.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pozemští andělé / Earth Angels....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Hudba přivolávající andělskou pomoc
Nové album Nialla - jednoho z nejlepších světových hudebníků, láskyplného člověka plného pokory, autora CD bestsellerů jako Andělské Reiki, Přivolání mých andělů, Léčitelská síla nebo Duše šamana! Pomocí této hudby se spojíte s anděly, kteří uzdravují Zemi a naplní Vás okamžitě vnitřním klidem a andělskou léčivou energii. Křišťálově čisté tóny s překrásnými písněmi Vám přinese 6 pozemských andělů působících v přírodě, mezi Indiány, v poušti, v duchovních úrovních posvátného léčení, v hlubinách oceánů a v keltských zemích. Srdce hladící andělské harmonie Vám nejenom zvednou náladu, ale prozáří duši silným světlem skutečné a nic nežádoucí lásky, která Vás pozvedne, otevře jasné vidění a dodá nekonečnou sílu Ducha do nových začátků. Veškeré Vaše problémy pak roztají jako led a zřetelně uvidíte jejich řešení. V současnosti nejkrásnější album na světě přivolávající andělskou pomoc nebo jen tak, pro Vaše potěšení...
ukázky v mp3
01 Nature Angels.mp3
02 Native American Angels.mp3
03 Desert Angels.mp3
04 Sacred Angels.mp3
05 Angels of the Deep.mp3
06 Celtic Angels - Angel of my Heart.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anděl léčení / Angel´s Healing....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Tranquility Artists
Uzdravující hudba archanděla Rafaela
S tímto krásným kompilačním albem budete moci dokonale relaxovat - dávat své mysli i tělu čas na odpočinek, a tím i čas na uzdravení. Tato vzácná hudba otevírá působení archanděla Rafaela. Rafael je známý jako anděl léčení. Jeho jméno v překladu znamená "Bůh léčí". Je plný soucitu s lidmi na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úrovni. Jeho barvou je zelená. Udělejte si trochu času pro sebe a vydejte se s albem na cestu k odpočinku Vašeho těla i duše. Požádejte své anděly, ať Vám pomohou na cestě k uzdravení. Všechny skladby jsou speciálně vybrány tak, abyste si při nich duševně odpočinuli a následně se nechali léčit tempem vhodným právě pro Vás. Potěšte se a užijte si toto andělské album k uzdravující relaxaci, kterou nabízí. 9 láskyplných kompozic, při jejichž poslechu se ocitnete v objetí andělů... Vřele doporučujeme.
ukázky v mp3
01 Spirits of Your Mind.mp3
02 Oceans of Your Soul.mp3
03 Pure Serenity.mp3
04 The Warmth of Peace.mp3
05 Guided to Tranquility.mp3
06 Healing Hands.mp3
07 Pure Relaxation.mp3
08 Time to Unwind.mp3
09 Rested Uplifted.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše andělů / Spirits of the Angels....VELMI DOPORUČUJEME!
Mo Coulson & Chris Conway
Hluboce léčivá keltská hudba s andělským zpěvem
Přinášíme Vám dlouho očekávané novinkové CD plné nádherné, hluboce léčivé andělské hudby nahrané mistrem keltských nástrojů Chrisem Conwayem a nazpívané andělským hlasem zpěvačky Mo Coulson. V albu se Vám představí keltské harfy, irské píšťaly, citera a další keltské nástroje. Úchvatné andělské melodie v 11 skladbách jako např. „Anděl u brány svítání“, „Kyrie Eleison“, „Strážný anděl“, „Na andělských křídlech“, „Andělské sny“ a mnohé další Vás obejmou, spojí s Vašimi anděly, probudí Vaše vnitřní dítě, naplní rajským klidem a odnesou až k nebeské blaženosti… Pokud máte rádi zpěvačky jako Enyu, Julianu, irskou hudbu nebo keltskou skupinu Clannad, pak je toto album určeno právě vám! Dokonalé andělské pohlazení po duši pro sváteční i všední dny… Album plné něžnosti a uzdravující síly, které přináší velkolepost andělských světů... Tak krásná keltská hudba a zpěv, jak jste ještě neslyšeli…
ukázky v mp3
01 Angel at the Gates of Dawn.mp3
02 Kyrie Eleison.mp3
03 Guardian Angel.mp3
04 Angel Descending.mp3
05 On Angel Wings.mp3
06 An Angel comes to Ireland.mp3
07 The Angels Dream.mp3
08 Angel Alone.mp3
09 Angel Ascending.mp3
10 Angel at the Gates of Night.mp3
11 Guardian Angel - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva andělů 2 / A Promise of Angels 2....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Midori
Léčivé tóny pro přivolání andělské pomoci 2
Tato nádherná, nebeská, éterická, něžná a hluboce relaxační hudba přináší druhé pokračování jednoho z nejoblíbenějších andělských CD všech dob "Přímluva andělů". Jemné a přitom vysoce léčivé tóny klavíru, harfy, smyčců a andělských chórů Vás snadno spojí s Vaším andělem a okamžitě pocítíte jeho působení i pomoc... Přimluví se a pomůže Vám tam, kde to máte nejvíc zapotřebí... a to jak v úrovni duchovní, tak v materiální nebo v oblasti zdraví. Všeobjímající, láskyplné, povznášející, téměř hodinové CD je velmi praktické pro naplněný osobní život a také ideální pro různé druhy terapií, k masážím, Reiki, meditaci nebo relaxaci... Překrásná uzdravující andělská hudba, jež pomáhá svým posluchačům zbavit se každodenního stresu a těžkostí... Dost možná jeden z nejlepších titulů Midoriho (Medwyna Goodalla), který kdy složil!
ukázky v mp3
01 Acension.mp3
02 Above The Clouds.mp3
03 Angelic Realm.mp3
04 Into The Light.mp3
05 Energy.mp3
06 Protection.mp3
07 A Message Of Hope.mp3
08 Hereafter.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný dárek / Sacred Gift....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Andělská léčivá hudba pro Vaše potěšení
Toto album je dlouho očekávaným pokračováním Neilova bestselleru "Něžný dotek". V úžasně něžné a melodické hudbě se setkáte se svými anděly... Prostřednictvím tónů Vás andělé pohladí po duši, ohřejí v objetí a dodají tolik potřebnou energii opravdové a nicnežádoucí lásky. Hudba spojuje východní i západní kultury jemným mícháním piána, fléten, sborů, smyčců s indickými a čínskými gongy, dudukem /arménská flétna/ a tably. Vyvrcholením alba jsou povznášející zpěvy, které navrací posílené tělo i mysl zpět do očištěného vědomí. Velmi léčivé a unikátní album pro všechny druhy terapií nebo jen tak pro Vaše potěšení! Překrásný "Posvátný dárek" pro každého. :)
ukázky v mp3
Neil H-Sacred Gift02.mp3
Neil H-Sacred Gift03.mp3
Neil H-Sacred Gift04.mp3
Neil H-Sacred Gift06.mp3
Neil H-Sacred Gift07.mp3
Neil H-Sacred Gift08.mp3
cena CD: 299,- Kč
Souznění s anděly / Resonation of Angels....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Neil H.
Hudba pro duchovní růst, transformaci a naladění na světelné léčivé vibrace archandělů
Archandělé jsou označováni jako andělé vyššího řádu. Jejich sféra je prozářena Světlem a společným úkolem je vést toto Světlo dolů k Zemi. Každý z archandělů má navíc pravomoce, aby mohl zasahovat do pozemského dění a zdokonalovat ho. Jsou pod Boží ochranou a zároveň slouží jako pomocníci nejvyšších sfér při řešení problémů a navozování harmonie a rovnováhy. Nejznámějších je sedm archandělů. Přinášíme Vám jedinečné CD svého druhu - "Souznění s anděly". Album bylo vytvořeno ve spolupráci s renomovanou léčitelkou Carolyn Bowyerovou, která pracuje s andělskými energiemi. Zavřete oči a otevřete srdce... cítíte? Gabriel Vám dodá naději… Zadkiel pomůže při odpuštění... Uriel naplní pocitem štěstí… Chamuel láskou… Michael odstraní pochybnosti… Rafael uzdraví tělo i duši… A Jophiel spojí s moudrostí Vesmíru a prosvětlí duši... Nechejte se hýčkat jemnými melodiemi kouzelných fléten, klavíru, harfy i smyčců. Nalaďte se na nekonečnou energii archandělů. Jejich léčivé vibrace jsou tu pro Vaši pohodu, radost, energii i duchovní růst. Úžasné andělské CD k meditacím i duchovní transformaci je tu právě pro Vás. :)
ukázky v mp3
01-Gabriel.mp3
02-Zadkiel.mp3
03-Uriel.mp3
04-Chamuel.mp3
05-Michael.mp3
06-Raphael.mp3
07-Jophiel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělská hudba / Angelic Music....NOVÁ REEDICE!
Roland Santé
Léčivé tóny pro setkání s anděly
Jedno z nejoblíbenějších andělských titulů na celém světě, o kterém někteří odborníci a duchovní Mistři říkají, že jej komponovali andělé. Při posluchačských testech bylo toto album vybráno lidmi, kteří prožili klinickou smrt a ocitli se na prahu andělského ráje, jako nejbližší překrásné nebeské hudbě, kterou v tomto stavu slyšeli. Povznášející oáza klidu, harmonie a pohody pozvedající duševní síly, rozvíjející jasnozřivost i duchovní poznání. Na hudbě se instrumentálně podíleli i nejvýznamnější světoví autoři jako Medwyn Goodall s Terry Oldfieldem. Přijměte pozvání od Vašich andělů, zaposlouchejte se do léčivých tónů a vyzkoušejte jejich zázračné působení!
ukázky v mp3
01 Roland Sante-Angel Love.mp3
02 Roland Sante-Angels Touch.mp3
03 Roland Sante-Angel Healing.mp3
04 Roland Sante-Angel Beauty.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hlasy srdce / Voices of the Heart....DOPORUČUJEME!
Neil H.
Hudba pro andělské souznění životních partnerů
Nádherná, příjemná, romantická andělská hudba. Jemné ambientní zvuky spolu s něžnými smyčci a piánem vytvářejí láskyplnou kompozici, která bude jemně opečovávat Vaše duševní síly a emoce. Kouzelné tóny pro podporu hřejivých pocitů z Vaší nezištné lásky, radosti a dobré nálady. Titul umožní komunikaci s Vašimi anděly a harmonické souznění s Vaší drahou polovičkou... Spočněte v náruči svého anděla... Vylaďte se s touto hudbou se svým milovaným protějškem na andělské vibrace a buďte spolu trvale v harmonii a šťastní...Hudební klenot, který Vám velmi doporučujeme.
ukázky v mp3
Neil H-Voices of the Heart1.mp3
Neil H-Voices of the Heart2.mp3
Neil H-Voices of the Heart3.mp3
Neil H-Voices of the Heart4.mp3
Neil H-Voices of the Heart5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anděl / Angel....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Simon Lovelock
Léčení s Vaším Strážným andělem
Překrásná emotivní kytarová hudba pro setkání s Vaším Strážným andělem. Klenuté melodie Vás něžně pohladí po srdci a zároveň naladí na světelné vibrace andělské lásky, která přinese duši i tělu vnitřní harmonii a zázračné uzdravení. Bezpochyby jedno z nejlepších CD s andělskou tematikou, jehož zázračné účinky si ověřilo již mnoho posluchačů po celém světě... Vřele doporučujeme tento opravdový hudební klenot!
ukázky v mp3
03 Angel - Love Is Who You Are.mp3
04 Angel - The Gift Of Flight.mp3
06 Angel-Sweet Dreams.mp3
07 Angel-Guardian.mp3
08 Angel - Prayer of Protection.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přírodní andělé / Nature Angels....VELMI DOPORUČUJEME!
Andreas
Lidé, kteří milují zvířata a s láskou o ně pečují, jsou často popisováni jako přírodní andělé. Podobně jako víly, jimž se říká taktéž přírodní andělé, mají poslání chránit Zemi a přírodu. Inspirován těmito neobyčejnými vášnivými lidmi, vytvořil autor Andreas nádherné léčivé album, oslavující Bohyni ochrany přírody a její krásy. Na pozadí přírodních zvuků lesa uslyšíte měkké akustické kytary a jemné melodie fléten a smyčců. Tento výjimečný titul je příjemně prozářen letním sluncem s bezprostředními melodiemi krásných jiskřivých zvonků… Slova výkonného producenta tohoto alba Llewellyna: „Ideální CD pro terapeuty, kteří chtějí vytvořit dokonalé relaxační prostředí pro své klienty.“ Velmi doporučujeme všem milovníkům andělů a přírody pro dokonalou harmonii a vnitřní klid…
ukázky v mp3
01 Nature Angels.mp3
02 Spring Awakening.mp3
03 Maiden Princess.mp3
04 Deer Song.mp3
05 Butterfly Wood.mp3
06 Bluebells and Angels.mp3
07 Shimmering Forest.mp3
08 A Touch of Faery Magic.mp3
09 Looking out for Angels.mp3
10 Earth Healer Guide My Way.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přivolání mých andělů / Calling My Angels....VELMI DOPORUČUJEME!
Niall
Hudba pro setkání se Strážnými anděly
Nejnovější album pro přivolání andělské pomoci! Pokud by Vám bylo někdy smutno, pusťte si tuto překrásnou hudbu s andělským zpěvem Juliany. Váš milující anděl strážný na to čeká a přijde tiše za Vámi na oblažujících tónech. Pokud budete poslouchat srdcem, rozprostře ve Vás nekonečnou lásku a přinese uskutečnění toho, co si přejete nejvíc... posílení zdraví, omlazení těla nebo úspěch v životě. Závratně krásné... Nekonečná léčivá harmonie a klid do duše... Výborný titul i pro léčebné terapie jako Reiki nebo masáže.
ukázky v mp3
01 Angels guard my sleep and waking.mp3
02 Call to waken my Angels.mp3
03 Angels gather on high.mp3
04 From Heaven to Earth.mp3
05 My Angels guard my day.mp3
cena CD: 299,- Kč
Křišťáloví andělé / Crystal Angels....BESTSELLER!
Llewellyn & Juliana
Hudba pro setkání s archanděly
Hluboce relaxační andělská hudba, která Vás spojí s archanděly a přinese jejich působnost: archanděl Michael - čistotu, ochranu, odvahu, Gabriel - naději, splnění přání, radost, Ariel - léčení, poznání, harmonii a Raphael - uzdravení, koncentraci, pravdu. Album je výjimečné andělsky krásným zpěvem Juliany, jenž Vás uloží až do náruče archandělů. Spočnete v jejich světle lásky a darují Vám Boží milosrdenství, která si budete ze srdce přát - ať už uzdravení, očistu nebo splnění přání. Album je výborné i pro terapii Reiki, aromaterapii, léčení krystaly, meditaci, jógu či masáže. Vřele doporučujeme tohoto velkého pomocníka pro praktický život.
ukázky v mp3
01 Archangel Michael.mp3
02 Archangel Gabriel.mp3
03 Archangel Ariel.mp3
04 Archangel Raphael.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeská symfonie / Heaven´s Symphony....VELMI DOPORUČUJEME!
Shamballah / Vydáno v licenci USA
Léčivý zpěv andělů
Existuje jen málo hudebníků jako autorské duo Shamballah, kteří dokáží tak nádherně rozeznít nebeské sbory a dostat posluchače do přítomnosti vyšší reality andělů. Tuto nebeskou symfonii můžeme plným právem nazvat "duchovní hudbou". Opravdové andělské chóry otevřou Vaši srdeční čakru a budou těšit a účinně uzdravovat Vaše tělo i duši. Odhalí Vám, co znamená v duchovním světě slovo "svatý". Tento titul patří v současnosti k nejprodávanějším andělským albům na světě - lidé sami rozhodli, co potřebují nejvíce: andělský zpěv plný lásky a pokory… Hudba ze světelného království andělů je tady nyní pro Vás…
ukázky v mp3
01 Agnus Dei.mp3
02 Dominus Illuminatio Mea.mp3
cena CD: 399,- Kč
Anděl spánku / Angel Sleep....VELMI DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Hudba pro sladký spánek s Vaším andělem
Anděl spánku je hluboce relaxační kontinuální nebeská hudba. Celosvětově oblíbený autor Llewellyn CD složil speciálně pro podporu dobrého spánku. Pohodlně si lehněte, pusťte si tuto hudbu, na hřejivých tónech k Vám přijde Anděl spánku, láskyplně Vás obejme a Vy spokojeně usnete v jeho náruči. Po probuzení budete přirozeně osvěžení, dobře naladění na celý den, plní síly a elánu s dokonalým klidem a andělským světlem v duši. Hudba je také výborná i pro jiné terapie jako Reiki, léčení krystaly, masáže, aromaterapii, meditaci, jógu nebo pro vytvoření sváteční a harmonické atmosféry Vašeho domova. Úchvatné andělské album!
ukázky v mp3
Angel Sleep.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské léčení / Angel Therapy....VELMI DOPORUČUJEME!
Roland Santé
Léčivé tóny z andělské lásky pro uzdravení duše i těla
Skrze autora Rolanda Santé Vám andělé posílají z nebeských dimenzí dárek Otevřme svá srdce a za odměnu do nás vstoupí jejich světlo. Naladí nás na vysoké zářivé frekvence nebeských světů a bude trvale o naše srdce pečovat, léčit duši i tělo, ochraňovat nás i radit... Vždyť je to hudba utkaná z paprsků nekonečné lásky, z lásky andělů k nám...
ukázky v mp3
Roland Sante-Angel Therapy.mp3
cena CD: 299,- Kč
Astrální brána / Astral Doorways....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Paul Sills
Andělská hudba pro dobrou náladu navozující pocit vznášející se mysli
Tato něžná hudba je plná jedinečných, kvalitních melodií. Je určena nejen pro relaxaci, ale také pro uvolnění a rozvoj představivosti. Paul komponuje tóny, které Vám příjemně utkví v paměti. Budete si je po čase neustále broukat. Jeho osvěžující CD Vás okouzlí, navodí pocity vznášející se mysli, putování novými astrálními světy a bude Vám neustále nablízku. Podporuje dobrou náladu, tvořivost i správné rozhodování... Toto album je branou do říše andělů... Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
Paul Sills-Astral Doorways1.mp3
Paul Sills-Astral Doorways2.mp3
Paul Sills-Astral Doorways3.mp3
Paul Sills-Astral Doorways4.mp3
Paul Sills-Astral Doorways5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pozemský anděl / Earth Angel....VELMI DOPORUČUJEME!
Llewellyn & Juliana
Toto album je určeno všem dobrým lidem - "Pozemským andělům", jejichž posláním života je pomáhat druhým lidem a zvířatům. Jsou to velmi hodní a citlivý jedinci silně spojení s přírodou. Jejich život je často nelehký, plný obětí a odříkání. Mají potřebu léčit druhé, být jim nablízku v těžkých životních zkouškách a měnit svět skrze lásku. Tento titul je odrazovým můstkem, který dává těmto jedinečným lidem sílu realizovat své duchovní poslání a cítit se lépe ve všech aspektech života.
Pokud cítíte, že jste "Pozemský anděl", CD je určeno právě Vám. Pokud znáte nějakého "Pozemského anděla" ze svého okolí, obdarujte jej tímto CD - hodně mu pomůžete. Překrásná, silně léčivá hudba plná láskyplných vokálů zahřeje na srdci, povzbudí a dodá životní energii. Část z prodeje každého tohoto CD jde na dobročinnou charitu EARTH ANGEL.
ukázky v mp3
01 Earth Angel.mp3
02 In my Dreams.mp3
03 Star Angel.mp3
04 Girl with no name.mp3
05 Ghost.mp3
06 Just for Today.mp3
07 She moved through the Fair.mp3
08 Flying.mp3
09 Home take me Home.mp3
10 Swimming with Dolphins.mp3
11 Life inside of me.mp3
12 Angel Prayer.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské hlasy / Angel Voices....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Bliss and Juliana
Nejkrásnější andělské písně pro léčení a setkání s anděly
Album přináší unikátní kolekci nejkrásnějších andělských písní světoznámých zpěvaček, které dostaly dar přivolat Vaše anděly prostřednictvím svých nádherných sametových hlasů. Při jeho poslechu se ocitnete v náruči svých nebeských ochránců. Jejich krásné hlasy Vás budou hřát a povznášet do vyšších dimenzí andělské říše až ke svému milujícímu andělovi, abyste byli posíleni a dobře naladěni pro Váš každodenní život. Velmi doporučujeme tento andělský elixír plný lásky, něhy a nejpřirozenější léčivé energie hlasu!
ukázky v mp3
01 Earth Angel by Juliana.mp3
02 Avalon Moon by Bridget McMahon.mp3
03 Angel Voices by Kym.mp3
04 Indigo Eyes by Juliana.mp3
05 Lifted by Bliss.mp3
06 Ave Maria by Lila Mayi.mp3
07 I thank You by Kym.mp3
08 Veni Lumen Cordium by Lila Mayi.mp3
09 Never knew I had an Angel by Juliana & Kym.mp3
10 A Hundred Thousand Angels by Bliss.mp3
cena CD: 299,- Kč
Procházka po nebesích / Walking Across Heaven
Paul Sills
Album inspirované zážitky z posmrtného života
Pozoruhodné dílo autora, který svůj um vyjádřil již ve svém předchozím bestselleru "Astrální brána". Překrásně melodické album hluboce uklidňující duši a probouzející lásku je inspirováno příběhy z posmrtného života. Existují lidé, kteří mají zážitek z klinické smrti a byl jim umožněn letmý pohled na to, co se nachází za tímto životem. Obejmulo je láskyplné světlo, setkali se se svým andělem nebo s milovanou osobou, která již není mezi živými. Tóny nádherně nápadité a inspirativní s velkým smyslem pro klid i zázraky života jsou poselstvím naděje a hudebním obrazem nebeskeho světa.
ukázky v mp3
01Paul Sills-Walking Across Heaven.mp3
02Paul Sills-Walking Across Heaven.mp3
03Paul Sills-Walking Across Heaven.mp3
04Paul Sills-Walking Across Heaven.mp3
05Paul Sills-Walking Across Heaven.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělé nebes / Cosmic Angels
Henri Seroka
Dotek andělské uzdravující energie
1. titul z andělské trilogie - trojice překrásných novinkových alb od vizionářských autorů, jejichž prostřednictvím k nám andělé sesílají zázračné nebeské tóny. Velmi jemná hudba plná lásky, porozumění, útěchy - konejší, povzbuzuje a léčí duši, zbavuje strachu a má omlazující účinky pro tělo i ducha... Něžné tóny zajisté vytvoří u Vás doma krásnou atmosféru klidu a pokoje. Zapalte si svíčky a poslouchejte...
ukázky v mp3
01Henri Seroka-Rising Stars.mp3
02Henri Seroka-Angel Forest.mp3
cena CD: 299,- Kč
Návštěva andělů / An Audience of Angels
Llewellyn
.
ukázky v mp3
01 Poltergeist.mp3
02 Stars and Moon.mp3
03 Where do we go from here.mp3
04 Medium.mp3
05 Believe in Angels.mp3
06 You are my World.mp3
07 Opinions.mp3
08 Love Like Ours.mp3
09 Midsummer Night Blues.mp3
10 Beautiful Day.mp3
11 11 Dont Give up on You.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vznášení / Flying....VELMI DOPORUČUJEME!
Micon
Léčivá hudba pro spočinutí v náruči andělů
Tiché, jemné zvuky a tóny, báječně se hodící jako hudba pro chvíle pokoje a vnitřního ztišení. Při jejím poslechu Vás andělé vezmou do své náruče a budete se s nimi vznášet nad oblaky, zapomenete na všechny starosti všedního dne, pocítíte lehkost mysli a láskyplné andělské dotyky. Vysoce melodické album, čisté, léčivé a uklidňující, které velmi pozitivně naladí a vždy naplní dokonalým pokojem všeobjímající andělské lásky. Vřele doporučujeme tento hudební skvost!
ukázky v mp3
Micon-Flying1.mp3
Micon-Flying2.mp3
Micon-Flying3.mp3
Micon-Flying4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělé ráje / Angels of Paradise
Chrystalia
Něžné andělské pohlazení z nebeských světů
3. album z andělské trilogie - trojice překrásných novinkových alb od vizionářských autorů, jejichž prostřednictvím k nám andělé sesílají zázračné nebeské tóny. Velmi jemná hudba plná lásky, porozumění, útěchy - konejší, povzbuzuje a léčí duši, zbavuje strachu a má omlazující účinky pro tělo i ducha...
ukázky v mp3
01Chrystalia-Angels of Paradise1.mp3
02Chrystalia-Angels of Paradise2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba z andělské katedrály / Music from Angelic Cathedral....VELMI DOPORUČUJEME!
Autor hudby: Roland Santé, autorka léčivé obálky: malířka Sylva Česlarová
Zářivé andělské tóny pro pohlazení duše.
Zavřeme oči... Andělé nás odnesou do svého nebeského domova... Ocitáme se v překrásně zářící křišťálové katedrále omývané mořskými vlnkami. V její tichosti začíná andělský koncert. Hladí i konejší naši duši, která rozkvétá v léčivých nebeských chórech a zvoncích. Cítíme se šťastní, zdraví a silní. Ano, vždyť jsme dostali dárek - zázračné tóny od našich milujících andělů a tím i lásku do našich srdcí... Velmi doporučujeme k vytvoření příjemné, andělsky léčivé a sváteční atmosféry... Autorkou nádherné uzdravující obálky tohoto CD je malířka Sylva Česlarová.
ukázky v mp3
Roland Sante-Music from Angelic Cathedral.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělé druhého nebe / Angels of Second Heaven
Neil H.
Andělské tóny pro klid a pohodu duše
Hledáte vnitřní mír? Toužíte po vyrovnanosti a harmonii? Potřebujete nadějeplné obejmutí? Pak je toto hladivé andělské CD určeno právě Vám... Album bylo vytvořeno ve spolupráci s renomovanou léčitelkou Carolyn Bowyerovou, která pracuje s andělskými energiemi. Jak říká: "Druhá andělská říše se skládá z Anděla Síly - Exousiaie, Anděla Ctností - Dunamise a Anděla Povinností - Kuriotetese. Spolupracují, aby mohli přinést Zemi mír. Nikdy se nevzdávají a dělají vše pro to, aby nás povzbudili k tomu, abychom byli sami se sebou v míru." Tato andělská hudba napomůže v jejich působení pro Váš praktický život. Jemné tóny harfy, piána, sborů a atmosférické zvuky ve Vás vytvoří nádherný pocit klidu a vyrovnanosti. Úžasně zklidňující a inspirující melodie jsou dokonalé k samoléčení, k meditaci, relaxaci. Dopřejte si luxus vnitřního míru pomocí Andělů druhého nebe... alba, které si zamilujete na první poslech. :)
ukázky v mp3
Neil H-Angels of Second Heaven01.mp3
Neil H-Angels of Second Heaven02.mp3
Neil H-Angels of Second Heaven03.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nádherná duše / Beautiful Soul
Keith Salmon
Hudba pro objevování Vašeho vnitřního dítěte.
Něžné melodie talentovaného skotského autora Vás budou hladit jako doteky křídel anděla. Čas se zastaví a Vy budete vychutnávat jen kouzelné chvilky přítomosti zářivého světla v duši. Zapomenete zcela na starosti všedního dne, pocítíte to, po čem od malička toužíte. Vaše nádherná duše rozkvete jako růže v letní zahradě, Vaše znovuobjevené vnitřní dítě Vám dá pocit bezpečí, uslyšíte jeho hlas, který Vás povede. Zavřete oči, ocitáte se v péči těchto kouzelných andělských tónů...
ukázky v mp3
01 Keith Salmon-Beautiful Soul.mp3
02 Keith Salmon-Beautiful Soul.mp3
03 Keith Salmon-Beautiful Soul.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit


TOPlist