Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY
ALBUM MĚSÍCE
Andělé - HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Akční nabídka - "SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROK S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
Hluboké léčení
Povznesení a inspirace
Etnická hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Tai chi
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl
Speciální nabídka
Vánoční relaxační a léčivá hudba

Zvuky přírody s hudbou i bez ní

Alba z kolekce "Přirozená rovnováha" jsou tvořena dvěma částmi: 1. část jsou původní přírodní zvuky bez hudby nahrávané v reálném čase. Ve 2. části uslyšíte zvuky přírody s jemnou hudbou, která umocňuje nádhernou atmosféru čistoty přírody a vytváří přirozenou rovnováhu pro výbornou relaxaci a vytvoření oázy klidu ve Vašich domovech. Probouzejte se s ptačím nebo delfíním zpěvem, nechejte se osvěžit mořským příbojem, prožijte kouzlo rozkvetlé letní přírody nebo usínejte při aprílovém deštíku. Vysoká kvalita uklidňujících přírodních zvuků i hudby pro Vaše potěšení a pohodu v produkci top autorů - Medwyna Goodalla a Llewellyna...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby, například v nekvalitním zvuku videí na youtube, facebooku nebo Mp3, se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,-KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!
Léčivá hudba s ptačím zpěvem / Music with Birdsong....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné novinkové CD s uvolňujícími přírodními zvuky ptačího zpěvu v anglické zahradě a jemnými léčivými tóny. Umělec Midori je nahrál na harfu, klavír, kytaru a něžné klávesové zvuky. Kouzelná nepřetržitá hudba a zahradní ptačí zpěv mají dokonalý antistresový účinek. Naplní Vás velmi rychle harmonií a klidem, který Vás bude trvale provázet. Výborné album také pro léčení srdeční čakry, všechny druhy terapií a celkovou pohodu mysli i těla. Velmi doporučujeme tuto letní oázu pro Váš domov, uvidíte, jak všichni členové domácnosti budou při jejím poslechu zářit dobrou náladou. :)
ukázky v mp3
Music with Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Rajský ostrov / Island Paradise....NOVINKA!
Midori
Léčivá hudba s přírodními zvuky rajského ostrova Bali
Odpočiňte si na tropickém ostrově Bali s krásnými tóny dřevěných fléten, jemných kláves a tamních autentických zvuků přírody. Pohodlně se posaďte nebo lehněte, zavřete oči… rázem se ocitnete v harmonii pozemského ráje modrých lagun, zelených palem a zlatavých západů slunce… Kouzelné exotické skladby „Na ostrově“, „Zářivé světlo“ a „Chrám“ Vás naplní mystickou atmosférou, zapomenete na všechny Vaše starosti a v duši se rozprostře jen nekonečný klid, jako byste opravdu byli v bezpečí tohoto ostrova obklopeného tyrkysovým oceánem. Více slov není třeba, vyzkoušejte sami, jak toto rajské album dokonale zregeneruje Vaše síly a naplní pokojem… Výborné CD i pro jakýkoliv druh terapíí nebo zlepšení spánku. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 To the Island.mp3
02 Sparkling Light.mp3
03 Temple Shrine.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý ptačí zpěv / Healing Birdsong....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky ptačího zpěvu s uklidňující hudbou
Překrásná nahrávka léčivého ptačího zpěvu natočená za ranního úsvitu. Obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut uklidňujícího zpěvu ptáků včetně mistrovských melodií drozdů a dalších 1 x 35 minut, kde je ptačí zpěv pečlivě smíchán s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se v rajské přírodě pod červánky při vycházejícím slunci. Pocítíte hluboké uvolnění a klid, který Vás bude léčit tím nejpřirozenějším způsobem a naladí Vás pozitivně na celý den. Skvělá oáza pohody a harmonie pro Váš domov. Velmi doporučujeme tento odvěký a účinný lék přírody!
ukázky v mp3
Healing Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba s jemným deštěm / Music with Gentle Rain....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné spojení uklidňujícího zvuku jemného deště s hudbou. Představte si, že prší a Vy se díváte z okna v pohodlí a teple svého domova. Jemná hudba ve směsi s tichým deštěm v nepřerušované délce 50 min poskytne dokonalé, přesně načasované relaxační CD pro odplavení starostí a stresu. Rozprostře ve Vás hluboký klid a také velmi napomůže ke kvalitnímu a osvěžujícímu spánku. Vřele doporučujeme tento přirozený hudební lék.
ukázky v mp3
Rain clip.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý déšť / Healing Rain....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky deště s uklidňující hudbou
Nádherné CD Vám přináší hluboce uklidňující a osvěžující zvuky deště nahrané v panenské anglické přírodě. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků jemného deště a 1 x 35 minut deště pečlivě smíchaného s krásnou relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Zavřete oči a poslouchejte jen tiché kapky s kouzelnými tóny, které z Vás dokonale smyjí stres všedního dne. Tento nejpřirozenější lék proti únavě a vnitřnímu napětí Vás krásně uvolní, osvěží a naplní duši klidem a mírem. V případě potřeby Vás dovede i k příjemnému spánku. Velmi doporučujeme.
ukázky v mp3
01 Healing Rain.mp3
02 Healing Rain with calming relaxation music.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá řeka / Healing River....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky řeky s uklidňující hudbou
Třetí album z novinkové kolekce přírodních zvuků s hudbou. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 30 minut jemně tekoucí řeky a dalších 1 x 30 minut, kde jsou čisté zvuky květinové řeky pečlivě smíchány s něžnou relaxační hudbou, kterou složil autor Llewellyn. Velmi uklidňující titul Vás úžasně uvolní a spustí přirozený proces sebeléčení tím nejdokonalejším způsobem - léčivými zvuky přírody. Ocitnete se na břehu říčky, která Vás bude svým zurčením hladit stejně něžně jako vzdálené zvuky harfy a andělský hlas Juliany... Nádherné odpočinkové CD, které můžeme vřele doporučit pro vytvoření oázy harmonie a pohody ve Vašich domovech. Velmi léčivé...
ukázky v mp3
01 Healing River.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé moře / Healing Sea....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky moře s uklidňující hudbou
Jemné vlny na písčité pláži jsou nahrány v blízkosti domova autora Llewellyna v Ceredigion ve Walesu. Vytváří klidnou přírodní atmosféru bez náhlých hlasitých zvuků nebo nepříjemné přerušení. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 37 minut jemného příboje a dalších 1 x 37 minut, kde jsou jemné vlny pečlivě smíchány s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se ve vlahém mořském vánku a dýchne na Vás pocit bezstarostné dovolené a dokonalého uvolnění, které bude léčit Vaši duši i tělo tím nejpřirozenějším způsobem... Opravdová oáza klidu a pohody, který si tolik zasloužíte po pracovním vypětí...
ukázky v mp3
01 Healing Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki ošetření / Reiki Treatments....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky přírody s uklidňující hudbou
Nové album vytvořil zkušený autor a Reiki léčitel Llewellyn. Obsahuje 12 speciálně načasovaných skladeb (každá 5 minut) čistých přírodních zvuků a přírodních zvuků v koláži s hudbou. Přírodní zvuky zahrnují: uklidňující vlny, jemnou řeku a ptačí zpěv. Nechejte se inspirovat krásnými léčivými tóny spojenými s nejpřirozenějšími zvuky přírody. Toto album s hluboce relaxační hudbou je ideální také pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace a jógy. Reiki učitelé nebo Reiki žáci v něm naleznou uzdravující cestu a budou silně inspirováni krásnými zvuky léčivých vibrací, které se při přehrávání tohoto CD velmi účinně projevují. Vřele doporučujeme tento hudební klenot pro doplnění do Vaší hudební lékárničky!
ukázky v mp3
01 Reiki Treatments.mp3
cena CD: 299,- Kč
Korálový útes / Fragile Reef....NOVINKA!
Simon Lovelock
Putování za krásami korálového moře
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Klidná hudba, která Vás přenese do teplých mělkých vod tropického korálového útesu - jednoho z nejkrásnějších prostředí přírody. Nechejte své tělo a mysl proplouvat mezi barevnými korály v tyrkysové vodě prozářené hřejivými slunečními paprsky. Měkké klávesy, kytary a jemné přírodní zvuky oceánu vytvoří ideální prostředí k dokonalému odpočinku a hluboké relaxaci… Úchvatné melodie nejenom pro čas dovolené, ale kdykoli i k zaslouženému oddechu. Velmi pohodové a účinné CD k rychlému osvěžení, uvolnění a nabrání nových sil…
ukázky v mp3
1 Underwater Wonders.mp3
2 Drifting.mp3
3 Time and Tide.mp3
4 Echoes from the Wreck.mp3
5 Beautiful Giants.mp3
6 Tropical Thunder.mp3
7 The Deepest Blue.mp3
8 Memories of the Reef.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá bouřka / Healing Thunderstorm....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky bouřky s uklidňující hudbou
Toto novinkové CD nabízí léčivé atmosférické zvuky vzdáleného hřmění a dunění letní bouřky. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků bouřky a 1 x 35 minut bouřky pečlivě smíchané s uklidňující relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Toto CD Vás hluboce uklidní, očistí duši od všeho negativního a okamžitě dodá energii a tvůrčí náladu. Velmi doporučujeme k pročišťování a pozitivní transformaci energií ve Vašem domově. Nádherná atmosféra bouřky s léčivou hudbou… vyzkoušejte její uzdravující účinky, jsou darem přírody!
ukázky v mp3
Healing Thunderstorm.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ptačí zpěv za svítání / Dawn Chorus....DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Dovolte krásným ptačím zpěvům, aby Vás pokonejšily na lesní mýtině v samém srdci lesa, kde se zastavil čas a harmonie přírody je vše, čemu můžete naslouchat. Relaxace tohoto druhu Vám může pomoci v klidném a nerušeném spánku, ke snížení krevního tlaku, k odstranění pocitu úzkosti i dalších problémů, které s sebou přináší dnešní uspěchaná doba. Velmi pozitivní, přirozené a příjemné album.
ukázky v mp3
Llewellyn-Dawn Chorus01.mp3
Llewellyn-Dawn Chorus02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hlasy delfínů / Call of the Dolphin....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Sedíte na pobřeží a necháte tělem prostupovat nesmírnou léčivou energii vydávanou při zpěvu delfínů, když si hrají, potápějí se a vyskakují do vzduchu. Výhradně přírodní zvuky nahrány v nejvyšší průzračně čisté kvalitě. Toto album Vás přenese do mystického prostředí mezi delfíny, aniž byste se při tom namočili! :)
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-Call of Dolphin01.mp3
Medwyn Goodall-Call of Dolphin02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Klidný oceán / Calm Ocean....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Když nasloucháte konejšivým zvukům klidného oceánu, představte si jemné vlnky omývající zlatavý písek pobřeží a s tímto přílivem a odlivem nechejte odplout veškeré napětí včetně starostí, které Vás trápily během dne. Takovouto relaxací můžete napomoci klidnému a ničím nerušenému spánku nebo se zbavit obav a pocitu strachu... Skutečný balzám pro duši...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-Calm Ocean01.mp3
Medwyn Goodall-Calm Ocean02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anglické léto / English Summer....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Fascinující zpěv zahradních i lesních ptáčků a zvuk nedalekého potůčku vykreslují ten nejlepší obraz klidu. Představte si sami sebe ve vlastní zahradě - v ráji obklopeni pestrobarevnými květy, jak si užíváte teplého letního slunce.
Balzám a pohoda pro Vaši duši...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-English Summer01.mp3
Medwyn Goodall-English Summer02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Aprílové deštíky / April Showers....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Pohodlně se posaďte a užívejte si chladivých očistných zvuků deště obohaceného silou přibližující se bouřky. Stres a starosti všedního dne jsou jemně smývány... Energie z bouřky posiluje Vaši mysl, tělo i duši a zanechává je s pocitem klidu, osvěžení i připravenosti pro další den...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-April Shovers01.mp3
Medwyn Goodall-April Shovers02.mp3
cena CD: 299,- Kč

GAYA
Milované děťátko
Láska v nebesích
Tajemství moře
Léčení čaker
Léčivá jóga
Tibetské mísy
Přímluva víl
Andělské mandaly DVD
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení čaker
Zlaté masáže
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Příslib lásky
Vonná tyčinka 1
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Bohyně Měsíce 2
Šaman 3 - Léčivý buben
Bubny Cargo - Rytmy větru
AURA - Světlo, které uzdravuje
Korálový útes
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Bubny Cargo - Rytmy Země
Zlaté didgeridoo
Ozvěny
Univerzální řeč
Obraz za obrazem
U dalekého pobřeží
Krásný svět
Dítě Slunce
Tibetské mísy 2
Anděl léčení
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Přímluva andělů 2
Zlatý ZEN
Rajský ostrov
Zlatá ajurvéda
Gregoriánské zátiší
To nejlepší z Paula Sillse
Dévy - Duše oceánu
Brána
Kouzlo svíčky
Noční lázeň
Duše koně
Uzdravení duše
Říše snů
Zlatí Indiáni
Keltský vzduch
Arkána
Světlo Země
Přímluva víl 2
Keltka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Nový začátek
Cesty znovuzrození
Duše víly
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Domorodý kmen
Léčení
Léčivé písně pro sblížení duší
Gaia
Posvátný dárek
Procházka po oblázcích
Runové kameny

Léčení s anděly
Království andělů
GAYA
Sladké sny, náš miláčku
Tajemství moře
Léčení čaker
KAMADEVA
Přímluva víl
Havajská bohyně
Léčivé mandaly víl
Andělské mandaly DVD
Bubny Cargo
Bubnový lék
Energetická domorodá hudba
Kolekce zvuků přírody
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení čaker
Tantrická láska
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Šaman 2 - Léčivý buben
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Šaman 3 - Léčivý buben
Vonná tyčinka 2
Krásné snění
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Reiki - Mistrovský stupeň
Bubny Cargo - Rytmy Země
Léčitelka 5 - TRANSFORMACE
Duše bílého vlka 2
Univerzální řeč
Krásný svět
Dítě Slunce
Nejlepší Medwyn
V novém světle
Gregoriánský spánek
Svatyně lesa
Probuzení ve snu
Přímluva andělů 2
Dokonalý klid
Na vílích křídlech
Brána
Legendy
Koření
Duše koně
Spánek, odpočinek, relaxace
Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska
Přímluva víl 2
Keltka
Čas andělského spánku
Bouřka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Cesty znovuzrození
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Pohledem vlka
Klid
Léčivé písně pro sblížení duší
Podzimní Měsíc
Procházka po oblázcích
Runové kameny

TOPlist Katalog internetových obchodů a služeb