Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY
ALBUM MĚSÍCE
Andělé - HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Akční nabídka - "SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROK S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
Hluboké léčení
Povznesení a inspirace
Etnická hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Tai chi
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl
Speciální nabídka
Vánoční relaxační a léčivá hudba

Meditační hudba

Pro použítí při aktivitách vyžadujících zklidnění, posvátnost nebo ztišení:
• hluboká nepřerušovaná meditace
• posvátné události a ceremonie
• předávání informací a poselství
• aktivity vyžadující velkou koncentraci, zrychlení a prohloubení učení - superlearning
• emocionální zklidnění, usínání
• posunutí Vašeho vědomí jiným směrem - z normální časové linie (naší místní časoprostorové souvislosti) do věčného NYNÍ
• edice používaná evropskými lékaři, léčiteli i významnými duchovními osobnostmi

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby, například v nekvalitním zvuku videí na youtube, facebooku nebo Mp3, se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,-KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!
Dokonalý klid / Total Serenity....NOVINKA!
Niall
Léčivá hudba pro meditaci
Novinkové album „Dokonalý klid“ Vám přináší více než 75 minut krásné meditační hudby v podání jednoho z nejoblíbenějších světových skladatelů Nialla - autora CD bestsellerů jako Pozemští andělé, Andělské Reiki, Přivolání mých andělů, Reiki řeka, Léčitelská síla nebo Duše šamana. Speciálně načasované skladby po 5, 10 a 20 minutách jsou ideální pro poslech jak při sezení nebo stání, tak při meditaci v chůzi. V úzké spolupráci s meditační odbornicí Susane West je každá skladba navržena tak, aby Vás provázela na klidné relaxační cestě éterickými krajinami za poznáním a rozvíjením svého těla i mysli. Hudba zahrnuje různé meditační disciplíny a čerpá například z buddhistických súter, asijských nebo indiánských tradic. Toto překrásné a vysoce léčivé album Vám pomůže poznat výhody hluboké meditace a nalézt dokonalý vnitřní klid…
ukázky v mp3
01 Spiritual Nebula.mp3
02 Tranquillity & Peace.mp3
03 Cathedral Voices.mp3
04 Sacred Spirit.mp3
05 Buddha Temple.mp3
06 Deep Serenity.mp3
07 Star of Siam.mp3
cena CD: 299,- Kč
Světelný průvodce / Guiding Light...NOVINKA!
Chris Conway
LÉČIVÁ HUDBA PRO MEDITACI
Každý z nás má své představy o tom, co je pro něj Světlo - ať už inspirace, láska, víra nebo pocit zvýšené spirituality. S tímto albem prožijete vzácné chvíle, kdy se Vás dotkne Světlo a při další postupné meditaci bude prozařovat Vaše vědomí. Pokud budete pozorně poslouchat srdcem, dovede Vás k hlubšímu poznání svého pravého já až k osvícení... Tato hudba představuje cestu ke Světlu. Obsahuje souvislou hudbu bez pauz, pro lepší navigaci rozdělenou do jednotlivých, na sebe volně navazujících skladeb, takže je ideální pro meditaci a léčení. Vyzkoušejte si svého hudebního "Světelného průvodce", bude pro Vás potěšením a světelným lékem pro Vaše tělo i duši...
ukázky v mp3
01 The Path in.mp3
02 1st Glimpse.mp3
03 2nd glimpse.mp3
04 stairway I.mp3
05 3rd glimpse.mp3
06 4th glimpse.mp3
07 stairway II.mp3
08 5th glimpse.mp3
09 6th glimpse.mp3
10 stairway III.mp3
11 the path out.mp3
cena CD: 299,- Kč
ÓM / OM....BESTSELLER!
Medwyn Goodall-Terry Oldfield
Hudba pro chvíle pohody a hlubokého odpočinku s léčivými tóny flétny a kytary
Odehrála se nevšední událost v novodobé relaxační hudbě! Nejznámější hudebníci M. Goodall a T. Oldfield se poprvé rozhodli vytvořit společné dílo za spolupráce svých 10 přátel - světově známých hudebníků, kde každý z nich vyjádřil, co pro něj Óm znamená. Zřídkakdy se objeví takové album, tak výrazné, citlivé a hluboké. Je to neuvěřitelně krásné hudební putování.
V každé skladbě uslyšíte Medwynovu kytaru a Terryho flétnu. Hudba se doporučuje pro meditaci, hlubokou relaxaci, či jen pro potěšení a krásný zážitek z poslechu tohoto vyjímečného alba s nejlepšími umělci tohoto žánru. Jednu ze skladeb zkomponoval i ROLAND SANTÉ. CD nesmí chybět u žádného příznivce novodobé relaxační hudby, neboť se jedná o unikátní dílo!
ukázky v mp3
OM1_OM.mp3
OM2_EasternSunrise.mp3
OM3_Mahayana.mp3
OM4_Mystery.mp3
OM5_InnerJourney.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeský ZEN / Celestial ZEN....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Hudba pro hlubokou zenovou meditaci
Relaxační zvukové krajiny vytvářejí bezpečné místo pro hlubokou meditaci a Vás odnesou na poklidnou meditační cestu k opravdové podstatě ZENU.
ukázky v mp3
01 Starshower - 1st Movement.mp3
02 Parallel Lives.mp3
03 Galactic Alignment.mp3
04 Starshower - 2nd Movement.mp3
05 Origins - Winds of Time.mp3
06 Home in the Stars.mp3
cena CD: 399,- Kč
Zákoutí klidu / Soothing Sanctuary....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Léčivá hudba k hluboké relaxaci a omlazení duše i těla
Odpočiňte si ve svém vlastním klidném útočišti a vychutnejte si blažený klid. Obklopte se luxusní hudební atmosférou, která občerství Vaše tělo, mysl i duši a obnoví vnitřní energii. Vykoupejte se v klidných zvucích jemných kaskádovitých potoků, ptačího zpěvu, něžné harfy, měkkého klavíru, klasické kytary a sladké flétny. Toto uklidňující mistrovské dílo od oceňovaných hudebních vizionářů a léčitelů Davida & Steva Gordonových obsahuje více než 60 minut dokonalé hudby, která Vám dá přesně tolik času, kolik potřebujete pro vyčistění mysli, k hluboké relaxace těla a omlazení ducha. Překrásné a povznášející!
ukázky v mp3
01 Soothing Sanctuary - Part I - Path of Renewal - Serene Oasis - Blissful Waters - Warm Stones.mp3
02 Soothing Sanctuary - Part II - Secret Haven - Tranquil Pool - Glow of Rejuvenation.mp3
cena CD: 399,- Kč
Blaženost / Bliss
Sandelan
Díla Blaženost a Kosmické vědomí povznášejí posluchače vzhůru do božských světů. Sférický tón „cis“ - sluneční tón - doprovází ty, jež meditují a dává jim prapůvodní sílu Slunce. Člověk bude vtažen do kosmického prostoru, objeví svou vlastní božskost. Hluboce meditační hudba napomáhá posluchači nabýt kosmické vědomí a nevyčerpatelnou sluneční energii. Těmito alby Sandelan poskytuje silný nástroj pro citové léčení. Otevírají novou dimenzi duchovní hudby, kterou doprovázejí procesy vnitřního uzdravení a transformace. Evropští léčitelé vždy oceňovali jeho neuvěřitelnou kompoziční práci. Pomáhá pacientům relaxovat a uvolnit emocionální napětí. Zkuste to sami, budete okamžitě pociťovat její konejšivý a hladivý efekt.
ukázky v mp3
Sandelan-Bliss.mp3
cena CD: 299,- Kč
Milující srdce / Loving Heart....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Thamo
Hudební putování k srdci Vesmíru. Ocitneme se v jemnosti a hebkosti stříbrných mráčků a za doprovodu překrásné hudby budeme unášeni ke sférám nebeské lásky, v nichž se všechny těžkosti a starosti všedního dne rozplynou a ve Vašich srdcích se rozhostí jen nekonečná, hřejivá harmonie. Velmi melodické, vitalizující, povznášející a něžné!
ukázky v mp3
01 Loving Heart.mp3
02 Above The Clouds.mp3
03 Cosmic Journey.mp3
04 Childhood Fantasy.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmické vědomí / Cosmic
Sandelan
Díla Blaženost a Kosmické vědomí povznášejí posluchače vzhůru do božských světů. Sférický tón „cis“ - sluneční tón - doprovází ty, jež meditují a dává jim prapůvodní sílu Slunce. Člověk bude vtažen do kosmického prostoru, objeví svou vlastní božskost. Hluboce meditační hudba napomáhá posluchači nabýt kosmické vědomí a nevyčerpatelnou sluneční energii. Těmito alby Sandelan poskytuje silný nástroj pro citové léčení. Otevírají novou dimenzi duchovní hudby, kterou doprovázejí procesy vnitřního uzdravení a transformace. Evropští léčitelé vždy oceňovali jeho neuvěřitelnou kompoziční práci. Pomáhá pacientům relaxovat a uvolnit emocionální napětí. Zkuste to sami, budete okamžitě pociťovat její konejšivý a hladivý efekt.
ukázky v mp3
Sandelan-Cosmic Consciousness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Měsíční serenáda / Moonlight Serenade....BESTSELLER!
Arabesque
VYSOCE ÚČINNÝ HUDEBNÍ LÉK PROTI NESPAVOSTI
"Měsíční hudba" pro všechny milovníky sférické meditační hudby! Když působí na naše vědomí síla Měsíce, podmalovává "Měsíční serenáda" toto tajuplné dění kouzelnými uklidňujícími tóny. Jasně a mysticky osvětluje Měsíc tajemství noci...
Tato léčivá hudba je určena pro večerní použití. S melodiemi lehkými jako vlahý večerní vánek, které se jemně třepotají jako stříbrný měsíční svit v korunách stromů, pocítíme dokonalou uvolněnost a obnovení samoléčivých procesů. Kouzelné tóny umocňují pozitivní vliv Měsíce na naše vědomí a oslovují novou inspirací. Nechejme se doprovázet při nočních toulkách mysli i duše... Okamžitě účinkující lék proti nespavosti. Vyzkoušejte!
ukázky v mp3
Arabesque-Moonlight Serenade.mp3
cena CD: 299,- Kč
ÓM 2 / OM 2....BESTSELLER!
Medwyn Goodall-Aroshanti+Friends
Hudba pro chvíle pohody a hlubokého odpočinku s léčivými tóny flétny Shakuhachi
Pokračování velmi úspěšného světového bestselleru ÓM 1! Poprvé v historii novodobé relaxační hudby spolupracuje na jednom albu tak velký počet autorů, aby vytvořili ojedinělé dílo a vyjádřili, co pro ně znamená ÓM. Hudba hraná od srdce plná krásných melodií se sólovou kytarou Meda Goodalla a japonskými léčivými flétnami Shakuhachi Aroshantiho. Dokonalý balzám Vás bude hýčkat, prohřívat a těšit. Nádherný, velmi oblíbený titul pro chvíle opravdové pohody a odpočinku, který nesmí chybět ve Vaší sbírce. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
OM2-1.mp3
OM2-2.mp3
OM2-3.mp3
OM2-4.mp3
OM2-5.mp3
OM2-6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Souznění duší / Twin Souls....VELMI DOPORUČUJEME!
Micon
Léčivá meditační hudba pro duchovní vzestup
Hudební putování pro zamilované, pro nádherné okamžiky plné lásky a porozumění, pro chvíle pohody a vytvoření příjemné společné atmosféry. Pro příznivce nekonečných nebeských světů... Romantické, něžné a vitalizující!
ukázky v mp3
Micon-Twin Souls.mp3
cena CD: 299,- Kč
Stvoření / Genesis....VELMI DOPORUČUJEME!
Sandelan
S touto hudbou se dostáváme na vesmírnou cestu zpět do dne, kdy proběhl zázrak Stvoření. Energie mohutné kosmické síly, která přechází i na posluchače, je zde zachycena jako zvuková vlna této léčivé symfonie. Odkrývá nové obzory spirituální hudby, jež doprovází vnitřní proces léčení. Konejšivé, uklidňující, oblažující duši...
ukázky v mp3
Sandelan-Healing Music-Genesis.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nekonečný tón / Timeless Sound
IASOS
Každá ze dvou skladeb je půlhodinkou nepřerušované, překrásné a nekonečné hudby od amerického autora, jenž je držitelem mnoha ocenění za přínos do hudební komunikace s andělskou říší. Jeho hudba byla při testech vybrána jako nejpodobnější té, kterou slyšeli lidé ve stavu klinické smrti a mají ji pro neopakovatelnou krásu dodnes uloženou ve svém srdci.....
ukázky v mp3
IASOS-Timeless Sound.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro meditaci - Vnitřní klid / Music for Meditation - Inner Stillness
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
.
ukázky v mp3
01 Bridge of Breath.mp3
02 Entering the Now.mp3
03 Wave on the Ocean of Mind.mp3
04 Flowering of Consciousness.mp3
05 River of the Sea.mp3
06 The Limitless Way.mp3
cena CD: 399,- Kč
Přijímání / Communion....VELMI DOPORUČUJEME!
Narmada
Meditační hudba s křehkým piánem, zvonky a smyčci, která napomáhá odevzdání duše nekonečnému, věčnému bytí. Provází Vás na cestách po vesmírných dálkách a je komponována z hlubokého vnitřního světla meditačního vědomí. Nechejte působit harmonickou hudbu.
Pomůže Vám v přijímání lásky a klidu do duše.
Jemná, citlivá a velmi působivá hudba...
ukázky v mp3
Narmada-Communion1.mp3
Narmada-Communion2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Souznění s planetami / Resonation of the Planets
Neil H.
Hudba pro vyladění duše a těla na ozdravné frekvence planet
.
ukázky v mp3
02-Neil H-Sun.mp3
04-Neil H-Mercury.mp3
06-Neil H-Venus.mp3
08-Neil H-Earth.mp3
10-Neil H-Moon.mp3
18-Neil H-Uranus.mp3
22-Neil H-Pluto.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmické světlo / Cosmic Light....VELMI DOPORUČUJEME!
Micon
Hudba pro nabití energií vesmíru
.
ukázky v mp3
01Micon-Cosmic Light.mp3
02Micon-Inner Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ticho / Silence
Sandelan
Sandelanovy sférické léčivé melodie ve Vás nechávají vyznít sílu kosmu. Člověk nalezne jednotu se svým okolím.
Jedná se o hudební cestu do nekonečna Vaší duše.
Tato hudba uklidní mysl, ztiší emoce a pomůže odhalit nové možnosti Vašeho nitra...
ukázky v mp3
Sandelan-Silence.mp3
cena CD: 299,- Kč
Silmarillion
Thusian
Kouzelný svět z díla J. R. R. Tolkiena má na celém světě statisíce obdivovatelů. Představujeme Vám hudbu pro všechny příznivce romantiky, kouzel a záhad. Zvuky ticha, piána a syntezátorů vytváří obrazový svět, ve kterém se probouzejí příběhy z Tolkienových tajuplných říší k novému životu.....
ukázky v mp3
Thusian-Silmarillion.mp3
cena CD: 299,- Kč

GAYA
Milované děťátko
Láska v nebesích
Tajemství moře
Léčení čaker
Léčivá jóga
Tibetské mísy
Přímluva víl
Andělské mandaly DVD
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení čaker
Zlaté masáže
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Příslib lásky
Vonná tyčinka 1
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Bohyně Měsíce 2
Šaman 3 - Léčivý buben
Bubny Cargo - Rytmy větru
AURA - Světlo, které uzdravuje
Korálový útes
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Bubny Cargo - Rytmy Země
Zlaté didgeridoo
Ozvěny
Univerzální řeč
Obraz za obrazem
U dalekého pobřeží
Krásný svět
Dítě Slunce
Tibetské mísy 2
Anděl léčení
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Přímluva andělů 2
Zlatý ZEN
Rajský ostrov
Zlatá ajurvéda
Gregoriánské zátiší
To nejlepší z Paula Sillse
Dévy - Duše oceánu
Brána
Kouzlo svíčky
Noční lázeň
Duše koně
Uzdravení duše
Říše snů
Zlatí Indiáni
Keltský vzduch
Arkána
Světlo Země
Přímluva víl 2
Keltka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Nový začátek
Cesty znovuzrození
Duše víly
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Domorodý kmen
Léčení
Léčivé písně pro sblížení duší
Gaia
Posvátný dárek
Procházka po oblázcích
Runové kameny

Léčení s anděly
Království andělů
GAYA
Sladké sny, náš miláčku
Tajemství moře
Léčení čaker
KAMADEVA
Přímluva víl
Havajská bohyně
Léčivé mandaly víl
Andělské mandaly DVD
Bubny Cargo
Bubnový lék
Energetická domorodá hudba
Kolekce zvuků přírody
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení čaker
Tantrická láska
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Šaman 2 - Léčivý buben
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Šaman 3 - Léčivý buben
Vonná tyčinka 2
Krásné snění
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Reiki - Mistrovský stupeň
Bubny Cargo - Rytmy Země
Léčitelka 5 - TRANSFORMACE
Duše bílého vlka 2
Univerzální řeč
Krásný svět
Dítě Slunce
Nejlepší Medwyn
V novém světle
Gregoriánský spánek
Svatyně lesa
Probuzení ve snu
Přímluva andělů 2
Dokonalý klid
Na vílích křídlech
Brána
Legendy
Koření
Duše koně
Spánek, odpočinek, relaxace
Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska
Přímluva víl 2
Keltka
Čas andělského spánku
Bouřka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Cesty znovuzrození
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Pohledem vlka
Klid
Léčivé písně pro sblížení duší
Podzimní Měsíc
Procházka po oblázcích
Runové kameny

TOPlist Katalog internetových obchodů a služeb